• Odbierz prezent
[Bezpłatny webinar] Jak znaleźć akcje, które (niemal na pewno) będą rosły?
fot. freepik.com

W czwartek 4 listopada zapraszamy na bezpłatny webinar, który poprowadzi Tomasz Trela, autor książki “Giełda. Początek”. W trakcie webinaru omówione zostaną zależności pomiędzy zyskownością spółek, a ich zachowaniem się na giełdzie. Na podstawie prognoz przyszłych przychodów i długoterminowych zysków postaramy się oszacować potencjał do wzrostu praktycznie dowolnych akcji. Przeprowadzimy też serię backtestów i symulacji, a także zastosujemy półautomatyczny skaner, który pomoże nam wybrać najlepszy zestaw spółek do inwestycji.

  • Co sprawia, że kursy akcji na giełdzie rosną?
  • Które wskaźniki są najbardziej skorelowane ze wzrostem ceny?
  • Jak i czy w ogóle można przewidzieć zachowanie się kursów akcji?
  • W jaki sposób zautomatyzować wyszukiwanie dobrych spółek?
  • Co to tak właściwie znaczy "dobra spółka"?

Podczas wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań za pośrednictwem czatu. Ponadto w trakcie trwania nagrania udostępniony zostanie atrakcyjny kod rabatowy na książkę "Giełda. Początek".

O prezenterze

Tomasz Trela od dekady zarządza międzynarodowymi funduszami i prywatnymi portfelami o wartości wielu milionów dolarów. Inwestuje pieniądze swoich klientów głównie na rynkach finansowych Nowego Jorku i Hongkongu, na których handluje z wykorzystaniem akcji oraz opcji. Obecnie jest dyrektorem wykonawczym brytyjskiej firmy doradczej Hudson Hill Associates Ltd. i członkiem zarządu w polskiej siostrzanej spółce Hudson Hill Trust S.A. Od 2019 roku pełni również funkcję CEO amerykańskiego funduszu inwestycyjnego Dog Eat Dog Venture Capital LLC. Poza działalnością stricte inwestycyjną od kilku lat wyznacza nową jakość nauczania o giełdzie, budując platformy edukacyjne pod postacią wielokrotnie nagradzanego bloga finansowego www.tradingforaliving.pl, coraz popularniejszego kanału na YouTube, a także organizowanego co roku Uniwersytetu Inwestycyjnego.

Link do rejestracji:

https://maklerska.clickmeeting.com/jak-znalezc-akcje-ktore-niemal-na-pewno-beda-rosly-/register

Link do wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1249723905480992


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk