• Odbierz prezent
Bezpieczeństwo firmowej sieci: PacketFabric rozszerza usługi SDN w Europie dzięki Colt On Demand

 PacketFabric, innowator łączności na żądanie przeznaczonej dla klientów korporacyjnych, ogłosił strategiczne partnerstwo z Colt Technology Services, dostawcą globalnych rozwiązań łączności o dużej przepustowości. Współpraca pozwala rozszerzyć zasięg platformy sieci jako usługi PackeFabric poprzez programowo definiowane połączenie Colt.

W ramach współpracy, oferta usług na żądanie firmy Colt została bezpośrednio zintegrowana z platformą sieci jako usługi (NaaS) firmy PacketFabric, już na wstępie umożliwiając klientom korporacyjnym PacketFabric nawiązanie połączeń w czasie rzeczywistym do 100 kluczowych centrów danych w całej Europie. Klienci PacketFabric mogą teraz w ciągu kilku minut tworzyć prywatną, bezpieczną i hybrydową łączność o minimalnych opóźnieniach poprzez chmurę i sieć szkieletową, wykorzystując API programowo zdefiniowanej łączności firmy Colt.

Platforma Colt On Demand jest wsparta przez sieć Colt IQ Network, która obejmuje ponad 29 000 budynków z dostępem do infrastruktury sieciowej i 900 centrów danych na całym świecie, co znacznie zwiększy zasięg zaawansowanej platformy NaaS PacketFabric w całej Europie. Dzięki tej integracji klienci korporacyjni PacketFabric będą mogli korzystać z prawdziwego środowiska SDN, w którym usługi są dostarczane w czasie rzeczywistym za pośrednictwem portalu. Zapewnia to większą elastyczność w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.

Raport „Structure Research’s Global Data Center and Colocation” pokazał, że połączenia międzysystemowe w UE będą nadal zyskiwać na popularności i rozszerzać, a rynek będzie się rozwijał, co dobrze wróży naszym partnerom i wspólnym klientom korporacyjnym – powiedziała Anna Claiborne, współzałożycielka i wiceprezes ds. produktu i inżynierii w PacketFabric.

Swoje zadowolenie z nawiązania współpracy wyraziła także Keri Gilder, dyrektor generalna Colt.

W Colt chcemy nie tylko zmieniać sposób dostarczania sieci, wierzymy również w zmianę postrzegania tego sektora. Postrzegam tę współpracę jako przykład tego, jak wprowadzamy innowacje i dostarczamy sieci jutra dla klientów na całym świecie. Wspólne działanie z PacketFabric zapewni klientom korporacyjnym elastyczność i dynamikę, których potrzebują, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom biznesowym – powiedziała.

PacketFabric redefiniuje sposób, w jaki przedsiębiorstwo przesyła dane, automatyzując usługi łączności sieciowej. Wykorzystuje architekturę sieciową opartą na SDN oraz najnowszą technologię optyczną i przełączania pakietów, umożliwiając dynamiczne usługi łączności w czasie rzeczywistym. Platforma PacketFabric Network-as-a-Service (NaaS) organizuje i gwarantuje łączność między obiektami kolokacji, chmurami i oferuje prywatne połączenia sieciowe.

Pakiet PacketFabric został niedawno wyróżniony nagrodą „Fierce Telecom Innovation Award 2020” za usługi w chmurze, otrzymał też „2020 Cool Vendor in Enhanced Internet Services and Cloud Connectivity” od firmy Gartner oraz został okrzyknięty jednym z „10 Hottest Networking Startups of 2020” przez CRN.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk