• Sklep
  • Odbierz prezent
overtrading
Z artykułu dowiesz się:

- Jak zdiagnozować u siebie objawy over-tradingu

 

- W jaki sposób walczyć z over-tradingiem

 

- Jakie narzędzie warto wykorzystać w budowaniu konsekwencji w tradingu

Przypuszczam, że wielu z nas jest już poirytowanych tym niekończącym się zawodzeniem o ostrożności, kontroli ryzyka, o trzech filarach systemu itp. Przecież nieustannie chcemy stawać się lepszymi i poprawiać styl inwestowania! A może... nasza złość jest reakcją na niewielką skuteczność tych przekazów? Człowiek sobie czyta, zgadza się i nawet obiecuje wdrożenie uwag, ale tak naprawdę nie bardzo wie jak to zrobić.

 

Naszą intencją jest wyjście naprzeciw traderom, którzy chcieliby coś zmienić w swoim handlu. Różne artykuły się czyta, po czasie się jednak wszystko zapomina i trading ciągle jakby kulawy, ciągle nie daje pełnej satysfakcji.

Jeżeli toksyczny trading jest w pewnym sensie chorobą, to trzeba ją najpierw zdiagnozować. Jeżeli chory nie zdaje sobie sprawy, że choruje, jakie ma szanse wyzdrowieć? Punkt pierwszy naszej propozycji to postawienie diagnozy.

Artykuł jest dostępny dla czytelników magazynu FXMAG.

Chcesz uzyskać dostęp do artykułu?


Zbigniew Wieczorek

Specjalizuje się w analizie Price Action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk