• Odbierz prezent
BB OLDTIMER GARAGE wraz z MOSAICO TOKENIZUJE zabytkowe samochody

Po raz pierwszy na świecie zyskujące popularność tokeny NFT reprezentują faktycznie istniejące samochody! Do tej pory inwestycje w luksusowe oldtimery były domeną jedynie osób o zasobnych portfelach. Nadchodzi rewolucja, ponieważ właśnie rusza tokenizacja BB Oldtimer Garage na platformie Mosaico. 

Inwestycja w zabytkowe samochody

BB Oldtimer Garage posiada w swoim garażu 10 samochodów przeznaczonych do tokenizacji. Po osiągnięciu pierwszego kamienia milowego do renowacji trafia Fiat GHIA 1500 GT. W garażu czekają już kolejne pojazdy przeznaczone do tokenizacji i renowacji w dalszych etapach emisji. 

Aby zostać inwestorem projektu, wystarczy zakupić tokeny BB Oldtimer 2021 (BBO21) na platformie Mosaico. Posiadacz BBO21 zarabia na renowacji samochodu, a potem, gdy ten zostanie sprzedany, ma szansę na zyski w wysokości nawet do 30% od oldtimera.

Inwestor projektu BB Oldtimer Garage może zdecydować się na zakup odnowionego pojazdu – wystarczy, że na swoim portfelu posiada odpowiednią liczbę tokenów BBO21, które wymieni na token NFT przypisany do danego samochodu. Token NFT z kolei daje posiadaczowi prawo do nabycia konkretnego samochodu.

Kim jest emitent? 

Projekt BB Oldtimer Garage powołany został do życia przez pasjonatów, którzy nieustannie pracują nad odtworzeniem ducha wyjątkowych samochodów z lat 50. 60. 70. i przywróceniem ich do stanu z czasów świetności. Na swoim koncie mają dziesiątki zakończonych sukcesem realizacji. Jedna z nich odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Mowa tu o akcji przekazania hollywoodzkiemu gwiazdorowi, Tomowi Hanksowi, Fiata 126p, czyli popularnego malucha.

Emisja BB Oldtimer Garage na platformie Mosaico rozpoczęła się w czwartek 22 kwietnia. Projekt oferuje przyszłym posiadaczom tokenów pięć pakietów inwestorskich, które w zależności od liczby zakupionych tokenów wiążą się z dodatkowymi bonusami.

Szczegółowe informacje na temat projektu oraz aktualny stan emisji jest widoczny na stronie https://mosaico.ai/bboldtimergarage 


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk