• Odbierz prezent
Bartosz Szyma na XTB Trading Club!

Weź udział w XTB Trading Club, czyli praktycznych warsztatach inwestycyjnych organizowanych przez XTB! Najbliższe spotkanie odbędzie się we czwartek 10.10.2019 o godz. 17:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie (7 piętro). Szkolenie poprowadzi Bartosz Szyma.

Temat szkolenia: Jak skutecznie inwestować w spółki dywidendowe?

Zakres szkolenia:

Szkolenie ma na celu przybliżyć podstawowe zasady doboru spółek dywidendowych. Omówimy podstawowe wskaźniki, na które warto zwrócić uwagę oraz dodatkowo niesłusznie pomijane aspekty pozafinansowe dotyczące inwestycji. W miarę możliwości zahaczymy również o podstawowe zagadnienia podatkowe oraz przybliżymy najpopularniejsze rynki.

Czym jest Trading Club?

XTB Trading Club to cykliczne warsztaty dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na rynkach finansowych. Do siedziby XTB zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzone szkolenia są skierowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

Możesz wziąć udział w szkoleniu osobiście, przychodząc do siedziby XTB. Pamiętaj, aby wcześniej zapowiedzieć swoją obecność poprzez rejestrację za pomocą formularza! Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, pierwszeństwo wstępu będą mieć Klienci XTB. Szkolenie będzie również transmitowane na żywo na naszym kanale YouTube. Po rejestracji otrzymasz bezpośredni link do transmisji oraz przypomnienie na godzinę przed transmisją.

ZAPISZ SIĘ

Bartosz Szyma na XTB Trading Club! - 1

O prelegencie:

Bartosz Szyma

Bartosz Szyma na XTB Trading Club! - 2

Zawodowy inwestor, programista, działacz społeczny, dziennikarz. W 2010 roku porzucił dobrze zapowiadającą się karierę w korporacji i od tego czasu utrzymuje się głównie z inwestowania. Dzięki wdrożeniu zasady SWAN (SleepWellAtNight) i koncentracji na spółkach dywidendowych obecnie realizuje swoją drugą pasję – podróżowanie, a doglądanie inwestycji zajmuje mu nie więcej niż godzinę tygodniowo. W wolnym czasie, kiedy przebywa akurat w Polsce, aktywnie działa jako wolontariusz w kilku organizacjach charytatywnych.

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk