• Odbierz prezent
Bank ING Śląski trzy razy na podium

W tegorocznej edycji rankingu Złoty Bankier, ING Bank Śląski został doceniony aż w trzech kategoriach: „Kredyt gotówkowy", „Social media" oraz „Najlepszy spot reklamowy".

 Bank zajął trzy drugie miejsca w wybranych kategoriach:

„Kredyt gotówkowy" – II miejsce

Jak wskazuje Puls Biznesu: „ING Bank Śląski (...) otrzymał wysokie noty w większości analizowanych kategorii. To także jedna z nielicznych instytucji, która proponowała obecnym klientom lepsze warunki finansowania w niektórych scenariuszach".

W ING klienci mogą otrzymać pożyczkę w każdym kanale, w tym całkowicie online w systemie bankowości internetowej i mobilnej Moje ING - ten kanał cieszy się największą popularnością wśród klientów. Pożyczkę można otrzymać zarówno na podstawie historii swojego konta w ING, jak również na podstawie historii kont z innych banków, które można dodać do Mojego ING – wówczas nie ma potrzeby dostarczania do banku dodatkowych dokumentów o dochodzie.

Czytaj więcej

„Social media" – II miejsce

„Moderatorzy wykazali się przede wszystkim dużą responsywnością na posty użytkowników na Facebooku, udzielając odpowiedzi na 95 proc. Uwagę kapituły zwróciły treści publikowane na profilach ING - począwszy od wartościowych, merytorycznych podcastów i webinarów na YouTubie, po treści społeczno-edukacyjne na pozostałych kanałach" – podaje redakcja.

ING Bank Śląski jest obecny we wszystkich popularnych mediach społecznościowych:

  • Facebook – ponad 250 tys. obserwujących,
  • YouTube – ponad 200 tys. subskrybujących,
  • Twitter – ponad 20 tys. obserwujących,
  • LinkedIn – ponad 26 tys. obserwujących,
  • Instagram – ponad 11 tys. obserwujących.

„Najlepszy spot reklamowy" – II miejsce dla spotu „Robimy swoje tylko inaczej"

Puls Biznesu zaznacza, że: „ING Bank Śląski (...) pokazał, że z obecną, niepewną sytuacją wiążą się także pozytywne zmiany, a Polacy mimo niesprzyjających warunków dalej „robią swoje", tylko w inny sposób, wykazując się kreatywnością i chęcią działania. Jednocześnie bank podpowiada, że łatwiej jest działać, mając sprawy finansowe uporządkowane z aplikacją Moje ING. (...) Pokazuje też, że rola banku jest teraz istotna w kontekście pomocy klientom w oszczędzaniu i zarządzaniu finansami".

Spot wizerunkowy „Robimy swoje, tylko inaczej" był częścią kampanii ING Banku Śląskiego, która pokazywała, że działanie to cecha wyróżniająca Polaków i nie zmieniły tego nawet niepewne czasy. Nadal robimy swoje, tylko inaczej. Co więcej bardziej otworzyliśmy się na innych, doceniliśmy lokalność i nauczyliśmy się nowych rzeczy, także w zakresie technologii.  Warto, żeby te pozytywne zmiany z nami zostały. A łatwiej działać i robić swoje, kiedy ma się ogarnięte finanse - szczególnie w tych czasach – w czym na co dzień wspiera aplikacja Moje ING.  

Ranking Złoty Bankier powstaje na podstawie badania prowadzonego przez ośrodki badawcze, dziennikarzy redakcji ekonomicznych, rynkowych ekspertów oraz głosowania internatów. Organizatorami rankingu są Bankier.pl i Puls Biznesu, a partnerami merytorycznymi – Kantar i Obserwatorium.biz.


ING Bank Śląski

ING Bank Śląski - międzynarodowa instytucja finansowa założona w Holandii działająca w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i inwestycyjnym. Akcje grupy notowane są na giełdach w Amsterdamie, Brukseli, Frankfurcie, Nowym Jorku i Paryżu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk