• Odbierz prezent
Austria, Czechy, Słowacja czy Francja - gdzie na narty w sezonie zimowym 2022?
fot. freepik.com

Zima trwa w najlepsze. Ferie to doskonały czas, aby skorzystać z sportów, które oferuje nam ta pora roku. Czas rozpocząć szalone, zimowe szaleństwo! Na nartach można jeździć nie tylko w Polsce.

Mimo nieustępującej pandemii COVID-19, wiele krajów kusi swoją ofertą. Wystarczy zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa dostosowując się do wymogów i... stok jest nasz! Zatem, Austria, Czechy, Słowacja czy Francja?

Austria posiada jedne z najlepszych warunków narciarskich

Dba nie tylko o infrastrukturę, ale także o bezpieczeństwo. Każdy miłośnik tego sportu, będzie sie tu dobrze czuł. Jeśli chodzi o środki bezpieczeństwa, jest ich dość dużo. Obowiązuje zaświadczenie potwierdzające status ozdrowieńca lub osoby zaszczepionej. Turyści dodatkowo muszą okazać negatywny wynik testu PCR lub dokument potwierdzający przyjęcie dawki przypominającej szczepionki. Certyfikat jest wymagany także przed wejściem do lokali gastronomicznych. W pomieszczeniach zamkniętych oraz na wyciągach wymagane jest zakrywanie nosa i ust maską typu FFP2.

Czechy to także częsty kierunek wybierany na zimowe wyjazdy

Nie ma co ukrywać, wypad do tego kraju jest tańszy niż do Austrii, a wybór ośrodków narciarskich proponujących bardzo dobre warunki jest całe mnóstwo. Przed podróżą konieczne jest wykonanie testu PCR (zwolnione są osoby zaszczepione dawką przypominającą oraz dzieci do 12 lat). W hotelach i przy zakupie skipassu trzeba okazać certyfikat covidowy. W miejscach publicznych, w tym na stoku, na twarzy obowiązują maseczki FFP2.

 

Czytaj więcej na TOPkantor.pl


TOPkantor.pl

Serwis TOPkantor.pl to kolejny projekt SUPER GRUPA PL Sp. z o.o. – operatora kilku serwisów wymiany walut, m.in. jednego z pierwszych i największych kantorów internetowych topFX.pl. W serwisie TOPkantor.pl zebraliśmy wszystkie nasze dotychczasowe doświadczenia w zakresie internetowej wymiany walut i wpisaliśmy je w rynkowe trendy elektronicznych transakcji walutowych. Dzięki temu TOPkantor.pl łączy funkcjonalność społecznościowej platformy wymiany walut z bardzo niską prowizją oraz kantoru internetowego z nowatorską wymianą walut z kursem średnim.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk