• Sklep
  • Odbierz prezent
AUDUSD z szansą na większą korektę?
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku AUDUSD z perspektywy technik harmonicznych

Już jutro o godzinie 5:30 poznamy decyzję RBA ws. stóp procentowych. Jeżeli stopy pozostaną na niezmienionym poziomie, a tego oczekuje rynek to bardzo możliwe że zobaczymy większe odreagowanie ostatnich silnych spadków na tej parze. Dokąd może sięgać korekta?

 

FXMAG forex audusd z szansą na większą korektę? 1

 

W celu wyznaczenia oporu przekładamy zasięg przedniego ruchu korekcyjnego na ostanie dołki. Do geometrii brakuje dość sporo ponieważ jest to ponad 400 pipsów. Koniec potencjalnego układu 1:1 wypada na ZZB (Zasada Zmiany Biegunów). Dodatkowo strefa jest potwierdzona mierzeniem 50% ostatniej fali spadkowej. Należy również zwrócić uwagę na pierwszą różową strefę - lokalna ZZB. Czekamy na decyzję ws. stóp.

 

Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.

Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk