• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
analiza AUDUSD
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku AUDUSD

Po długotrwałych wzrostach rynek kurs AUDUSD stracił impet i na wykresie pojawiają się sygnały potencjalnych spadków. Istotnym faktem jest to, że od początku marca tworzy się dywergencja ze wskaźnikiem MACD. Pomimo tego, że na wykresie pary AUDUSD kolejne wierzchołki mają tendencję rosnącą to na wykresie wskaźnika MACD tendencja ta jest spadkowa.

Dodatkowo na wykresie widzimy formację klina, która jest formacją odwrócenia. Jeśli kurs przebije dolną linię formacji to oczekiwać będziemy ruchu o co najmniej 200 pipsów w dół. Zasięg po ewentualnym wybiciu będzie zależał od tego, w którym miejscu się ono dokona. Najsilniejszą wymowę miałoby wybicie w okolicy poziomu 0,758 ze względu na występujące tam wsparcie. Przebicie zarówno linii klina jak i wsparcia będzie da silny sygnał spadkowy. Odpowiednim poziomem dla realizacji zysku byłby poziom 0.738. gdyż z perspektywy interwału dziennego jest to niezwykle istotny poziom horyzontalny.

 

AUDUSD - H4

FXMAG forex audusd- wyczerpuje się siła popytu 1


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk