• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
AUDNZD - odwrócony RGR na interwale tygodniowym
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku AUDNZD

Na rynku AUDNZD obserwujemy sygnały potencjalnego zakończenia długoterminowego trendu spadkowego. Kolejny dołek na wykresie interwału tygodniowego został utworzony wyżej niż poprzedni i dzięki temu na rynku utworzyła się odwrócona formacja RGR. Rynek czytelnie wyznaczył poziom oporu w okolicy kursu 1,13. Na ten moment kurs odbił się od tego poziomu i najprawdopodobniej utworzy spadkową świecę pin bar (do końca obecnej świecy tygodniowej pozostało nam jeszcze tylko kilka godzin). Niewykluczone, że rynek przed próbą wybicia cofnie się jeszcze w dół. Czytelne wsparcie na wykresie widzimy dopiero w okolicy poziomu 1,10.

Jeśli dojdzie do wybicia oporu, to minimalny ruch wynikający z formacji RGR powinien wywindować kurs w okolice 1,26. Z racji zmienności na interwale tygodniowym taki scenariusz może rozgrywać się co najmniej kilka miesięcy.

 

Wykres 1. AUDNZD - interwał tygodniowy

FXMAG forex audnzd - odwrócony rgr na interwale tygodniowym 1


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk