• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
analiza audunzd
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku AUDNZD

Po wybiciu się dołem z kilkutygodniowej konsolidacji kurs AUDNZD dość silnie zniżkował. W związku z tym, że dolne ograniczenie konsolidacji na poziomie 1,1038 pokrywało się ze zniesieniem 38,2% poprzedniego ruchu wzrostowego możliwe jest utworzenie formacji harmonicznej nietoperza z dość silnie zaznaczoną strefą odwrócenia w okolicy poziomu 1,065. Oprócz zniesienia 88,6% grupuje się tu jeszcze kilka istotnych czynników:

- poziom reakcji świecy pin bar z 26 lutego

- zniesienie 261,8% odcinka BC

- równość 200%AB=CD

Jeśli kurs zejdzie do tak silnej strefy wsparcia to będziemy oczekiwali reakcji ze strony popytu. Jak na razie popyt uruchomił się przy dojściu do zniesienia 61,8% odcinka XA. Budująca się dziś świeca (interwał dzienny) na ten moment może okazać się świecą pin bar. Taka świeca występująca na istotnym horyzontalnym wsparciu może dać nam sygnał wzrostowy, który doprowadzi do testowania od dołu poziomu 1,1038.

 

AUDNZD – D1

FXMAG forex audnzd - dwa silne wsparcia na horyzoncie 1


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk