• Odbierz prezent
AUD/NZD - przewaga waluty z Nowej Zelandii
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku AUD/NZD

W ostatnim okresie waluty z Antypodów prezentowały się dość słabo. Słabszą z nich jest dolar australijski, który od początku maja traci w stosunku do dolara z Nowej Zelandii. Dziś para AUD/NZD testuje ważny poziom wsparcia, co jest niezwykle ważnym wydarzeniem z perspektywy analizy technicznej.

 

Istotność poziomu 1,063 widoczna jest dobrze na interwale dziennym. To tutaj zatrzymały się spadki na początku kwietnia. Poziom ten funkcjonował jako wsparcie już w marcu, a pod koniec ubiegłego roku stanowił opór dla wzrostów. Spadek notowań poniżej 1,063 otworzyłby przestrzeń do dalszych spadków z pierwszym celem przy poziomie 1,055.

 

AUD/NZD - D1 

audnzd

 

Na interwale H1 widzimy, że obecny krótkoterminowy trend spadkowy jest dość stabilny, a w trakcie jego trwania notowania reagowały na układ overbalance. To właśnie on wyznacza obecnie kluczowy opór z perspektywy krótkoterminowej – 1,0682. Dopóki notowania utrzymują się poniżej tego poziomu będziemy oczekiwać kontynuacji ruchu w dół. Wybicie oporu zasygnalizowałoby silniejszą korektę wzrostową, nawet w okolice poziomu 1,075.

 

AUD/NZD - H1 

audnzd


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk