• Odbierz prezent
analiza techniczna pary walutowej audnzd
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku AUD/NZD

Dziś obserwujemy znaczące umocnienie dolara australijskiego w stosunku do dolara nowozelandzkiego. Z perspektywy technicznej przewaga waluty z Australii może być kontynuowana w kolejnych dniach, gdyż rynek jest bliski wygenerowania sygnału wzrostowego.

 

Na wykresie H4 widzimy tworzącą się od ponad miesiąca formację RGR, sygnalizującą możliwe odwrócenie spadkowej tendencji średnioterminowej. Sygnał dla kupujących wygenerowany zostanie w momencie przebicia poziomu 1,055 (potwierdzeniem wybicia powinno być zamknięcie się świecy powyżej tego poziomu). W takim scenariuszu oczekiwać będziemy ruchu w okolice poziomu 1,073.

 

AUD/NZD - H4

audnzd

 

W realizacji pełnego zasięgu, wynikającego z wysokości formacji, może przeszkodzić silna strefa oporu, zlokalizowana w okolicy poziomu 1,0645. Jest to poziom, na którym wcześniej obserwowaliśmy reakcje notowań. Wypada tutaj również górne ograniczenie układu overbalance i zniesienie 61,8% ostatniego impulsu spadkowego.

 

AUD/NZD - D1

audnzd


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk