Publikacja: -
Wydarzenie: -
Pilne
FxMag Partner

AUD/CAD - popyt przejmuje inicjatywę

aud/cad inwestowanie
Z artykułu dowiesz się:
- jak wygląda obecnie sytuacja techniczna na AUD/CAD

W zeszłym tygodniu zachęcałem do obserwacji mniej popularnej pary jaką jest AUD/CAD. Chociaż koszt handlu na takich parach jest zwykle wyższy od tych najpopularniejszych, to handlując długoterminowo nie widać wyraźnej różnicy – natomiast istotne jest to, że para AUD/CAD ostatnio znalazła się w interesującym miejscu technicznym.

 

Jak od tamtej pory zmieniła się sytuacja techniczna?

 

 AUD/CAD, TygodniowyAUD/CAD - popyt przejmuje inicjatywę

 

Bieżący tydzień stoi pod znakiem umocnienia się dolara australijskiego wobec kanadyjskiego. Patrząc na wykres pod kątem Ichimoku, trudno o lepsze miejsce do odwrócenia tendencji spadkowej, którą oglądaliśmy od początku listopada. Fakt, że cena występuje nad chmurą wzrostową sprawia, że cały czas możemy uznawać trend wzrostowy jako obecny na AUD/CAD. Po zamknięciu się tego tygodnia (jeśli na rynku nie zobaczymy dużych zmian) otrzymamy sygnał odbicia się od chmury. Najbliższym celem dla popytu będzie dotarcie do linii Tenkan i Kijun sen. Przebicie tych średnich będzie świadczyło o kontynuacji trendu wzrostowego.

 

 AUD/CAD, DziennyAUD/CAD - popyt przejmuje inicjatywę

 

Biorąc pod uwagę interwał dzienny – po dzisiejszej sesji potwierdzone zostało przebicie przez cenę linii Kijun sen. Następnym celem dla kupujących jest w takim razie pierwsza krawędź chmury spadkowej – Senkou span A. Tendencji wzrostowej nie potwierdza jeszcze linia Chikou span, natomiast jeśli cena nie zawróci w trakcie następnych sesji, to niedługo zobaczymy jej potwierdzenie w postaci przebywania nad linią ceny.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
FxMag Partner
Zamknij
Zarejestruj się, aby otrzymać pełen dostęp do zasobów portalu oraz 1 nr magazynu FXMAG za darmo!