Publikacja: -
Wydarzenie: -
Pilne
FxMag Partner

AUD/CAD - popyt przejmuje inicjatywę

aud/cad inwestowanie
Z artykułu dowiesz się:
- jak wygląda obecnie sytuacja techniczna na AUD/CAD

W zeszłym tygodniu zachęcałem do obserwacji mniej popularnej pary jaką jest AUD/CAD. Chociaż koszt handlu na takich parach jest zwykle wyższy od tych najpopularniejszych, to handlując długoterminowo nie widać wyraźnej różnicy – natomiast istotne jest to, że para AUD/CAD ostatnio znalazła się w interesującym miejscu technicznym.

 

Jak od tamtej pory zmieniła się sytuacja techniczna?

 

 AUD/CAD, TygodniowyAUD/CAD - popyt przejmuje inicjatywę

 

Bieżący tydzień stoi pod znakiem umocnienia się dolara australijskiego wobec kanadyjskiego. Patrząc na wykres pod kątem Ichimoku, trudno o lepsze miejsce do odwrócenia tendencji spadkowej, którą oglądaliśmy od początku listopada. Fakt, że cena występuje nad chmurą wzrostową sprawia, że cały czas możemy uznawać trend wzrostowy jako obecny na AUD/CAD. Po zamknięciu się tego tygodnia (jeśli na rynku nie zobaczymy dużych zmian) otrzymamy sygnał odbicia się od chmury. Najbliższym celem dla popytu będzie dotarcie do linii Tenkan i Kijun sen. Przebicie tych średnich będzie świadczyło o kontynuacji trendu wzrostowego.

 

 AUD/CAD, DziennyAUD/CAD - popyt przejmuje inicjatywę

 

Biorąc pod uwagę interwał dzienny – po dzisiejszej sesji potwierdzone zostało przebicie przez cenę linii Kijun sen. Następnym celem dla kupujących jest w takim razie pierwsza krawędź chmury spadkowej – Senkou span A. Tendencji wzrostowej nie potwierdza jeszcze linia Chikou span, natomiast jeśli cena nie zawróci w trakcie następnych sesji, to niedługo zobaczymy jej potwierdzenie w postaci przebywania nad linią ceny.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij
Zarejestruj się, aby otrzymać pełen dostęp do zasobów portalu oraz 1 nr magazynu FXMAG za darmo!