• Odbierz prezent
Atrakcyjny target na kursie euro do dolara (EUR/USD)

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej euro do dolara (EUR/USD). Przedział czasowy obejmuje sesje z pierwszego tygodnia sierpnia, a widoczne formacje świecowe pochodzą z interwału 1-godzinowego. Maksimum z przedstawionego okresu czasowego wyznaczone zostało na poziomie cenowym 1,1915.

Przytoczony szczyt stanowi podstawę dla scenariusza harmonicznego na głównej parze walutowej. Pomiaru dokonujemy na całej fali spadkowej, która kształtowana była w drugim tygodniu sierpnia. W ten sposób uzyskujemy precyzyjne strefy cenowe, jakie powinny być rozgrywane na tej parze walutowej.

Atrakcyjny Target Na EURUSD - 1

Kurs euro w relacji do dolara (EUR/USD) - interwał H1

Kluczowym obecnie poziomem na EURUSD jest punkt D formacji harmonicznej Nietoperza. Wynika on z wcześniejszej reakcji na wysokości mierzenia 50% oraz obecnie wyznaczonego oporu.

Wskazana strefa podażowa znajduje się na poziomie głębokiego mierzenia 88,6% fibo, które uzyskuje silne potwierdzenie w postaci zewnętrznego 127,2% fibo. Oczekiwany target i poziom oporu to kurs 1,1890.

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk