• Odbierz prezent
ASP: Korekta raportu za rok 2020 (2021-10-22 20:14)
fot. freepik.com
W nawiązaniu do raport nr 12/2021 Zarząd Fince Holding przedstawia sprawozdanie finansowe w rozszerzeniu pdf.

Ponadto w nawiązaniu do otrzymanej opinii zarząd spółki pragnie poinformować, iż nie jest w stanie zgodzić się z przedstawioną treścią opinii.

Pragniemy zauważyć, iż celem wdrożonych działań zarządu grupy w ostatnim okresie - restrukturyzacja grupy, otwarcie postępowania sanacyjnego, zawarcie umowy z Shell Polska przez WWwash.pl - była kontynuacja działalności spółki Fince Holding S.A.

W wyniku w/w prac zostały obniżone koszty działania grupy, nastąpił rozwój spółki WWwashpl, rozpoczął się proces oddłużania Fince Holding.

W związku z tym, że w przyszłym roku będzie dalszy rozwój spółki WWwash.pl m.in. poprzez wdrożenie aplikacji na kolejnych 60 myjniach firmy Shell co wiąże się ze znacznym wzrostem przychodów a to z kolei przełoży się na funkcjonowanie Fince Holding, nie można w takim przypadku mówić o braku potwierdzenia na dalszą kontynuację działalności spółki Fince Holding czy też całej grupy kapitałowej.

Jesteśmy przekonani, że ten kierunek działań wpłynie na pozytywne rozstrzygnięcie otwartego postępowania sanacyjnego z zatwierdzeniem układu. A to będzie wiązać się z prowadzeniem działalności min. przez najbliższą dekadę.

Jednocześnie Zarząd spółki informuje, iż Fince Holding nie sporządził sprawozdania finansowego skonsolidowanego za rok 2020 ponieważ zaistniały przesłanki określone w art. 56 ust. 1 ustawy o rachunkowości (Dz.U.2021.21.Podstawa prawna
§5 ust. 1 pkt. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu. "Informacje bieżące i okresowe w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"
Data
Imię i Nazwisko
Stanowisko
Podpis
2021-10-22 20:14:46Robert IlskiPrezes Zarządu

EBI

EBI - Komunikaty ze spółek 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk