• Odbierz prezent
Artifex Mundi

19 czerwca spółka z branży gier Artifex Mundi poinformowała o szczegółach związanych z nową grą. Jest to jeden z większych projektów spółki.

 

19 czerwca spółka gamingowa Artifex Mundi w swym raporcie poinformowała o podjęciu decyzji o ustaleniu dat premiery swej nowej gry „Irony Curtain” w wersjach na poszczególne urządzenia. Gra w wersji na platformę PlayStation 4 będzie miała premierę 25 czerwca 2019 r. Premiera gry w wersji na platformę Nintendo Switch odbędzie się 27 czerwca 2019 r., a w wersji na Xbox One została ustalona na 28 czerwca 2019 r. Warto wspomnieć, że premiera gry na platformę PC miała miejsce 16 maja 2019 r.

Gra “Irony Curtain: From Matryoshka with Love” (pod wcześniejszą nazwą “Matryoshka”) to satyryczna gra przygodowa, opowiadająca o przygodach zachodniego dziennikarza, który po raz pierwszy odwiedza komunistyczny reżim. Graczy może zainteresować wielowarstwowa fabuła gry, której towarzyszy poczucie humoru i intrygujące zagadki. Duże znaczenie ma też ręcznie malowana oprawa graficzna.

W komunikacie dodano, że „Irony Curtain” jest drugą grą spółki komercjalizowaną w modelu Premium z gatunku innego niż HOPA. Jest ona jednym z większych projektów spółki.

Spółka Artifex Mundi do tej pory specjalizowała się głównie w segmencie gier HOPA (hidden object puzzle adventure) – gatunku wywodzącego się z Japonii. Polega on głównie na rozwiązywaniu łamigłówek i znajdywaniu ukrytych przedmiotów w różnych sceneriach. W kwietniu spółka przedstawiła nową strategię, w ramach której zamierza dywersyfikować swoją działalność. Spółka Artifex Mundi jest notowana na GPW od 2016 r.

Czytaj także: Artifex Mundi z nową strategią. Poznaj plany spółki

16 kwietnia spółka z branży gier Artifex Mundi przedstawiła nową strategię rozwoju na lata 2019-2022. Jakie ma dalsze plany? Z jakich gier zasłynęła?   Artifex Mundi jest spółką gamingową notowaną na GPW. 16 kwietnia spółka przedstawiła swoje nowe plany. Podstawowym celem nowej strategii Artifex .. Czytaj
Artifex Mundi z nową strategią. Poznaj plany spółki


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk