• Odbierz prezent
ART NEW MEDIA S.A.: Informacje o znaczących umowach. (2021-03-17 00:47)
fot. freepik.com
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr2/2021
Data sporządzenia: 2021-03-17
Skrócona nazwa emitenta
ART NEW MEDIA S.A.
Temat
Informacje o znaczących umowach.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Polaris IT Group SA informuje, że sprzedała klientowi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich licencję na system nauczania online Enclosed Learning, opracowany przez jej spółkę zależną iSRV Zrt. Polaris IT Group SA osiągnie z tego tytułu 860.000 EUR przychodów, z czego 5% pozostanie w Polaris IT Group SA, a 95% stanowić będą przychody iSRV Zrt.
Ponadto spółka zależna - iSRV Zrt. - zrealizowała umowę zawartą w I kwartale ubiegłego roku na dostawę specjalistycznego oprogramowania e-learningowego i komunikacyjnego, wykorzystującego nowoczesne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, dla klienta biznesowego ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich na kwotę 6.455.000 euro. Kwota ta będzie w całości przychodem iSRV Zrt.
ISRV Zrt. podpisała także umowę z firmą Codaltec, nadzorowaną przez Ministerstwo Obrony Kolumbii, na sprzedaż systemu do symulacji broni na Węgrzech. W ramach tej umowy ISRV Zrt. kupi najnowszej generacji, nowoczesny system szkolenia broni palnej, opracowany przez Codaltec. ISRV Zrt. zamierza sprzedawać ten system w celach szkoleniowych, z pomocą partnera węgierskiego, z którym również zawarto umowę. Do przeprowadzenia tych transakcji potrzebne jest zezwolenie na produkcję i międzynarodową sprzedaż technologii wojskowej. ISRV Zrt. już posiada te uprawnienia. Zezwolenie to jest również przydatne do produkcji i sprzedaży produktów opracowywanych przez ISRV Zrt.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

(pełna nazwa emitenta)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
(kod pocztowy)(miejscowość)
(ulica)(numer)
(telefon)(fax)
(e-mail)(www)
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-03-17Wiktor RaszkowskiProkurent

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk