• Odbierz prezent
Art Games Studio uruchamia przedsprzedaż pierwszego projektu wydawniczego na Nintendo Switch!

The Bullet: Time of Revenge, zręcznościowa gra akcji z wydawnictwa Art Games Studio, notowanego na NewConnect producenta i dystrybutora gier, debiutuje na konsoli Nintendo Switch. To pierwszy z trzech zapowiadanych projektów wydawniczych spółki z przeznaczeniem na japońską konsolę. Gra od dziś jest w przedsprzedaży. Premiera projektu odbędzie się 7 maja. W ramach budowania pozycji wydawniczej w zakresie produkcji na Switch’a, Art Games Studio kilka dni temu podpisało porozumienie z Ultimate Games na wyłączne wydanie i komercjalizację gry ToolBoy, której premiera planowana jest w tym kwartale. Spółka rozpoczęła prace przygotowawcze do certyfikacji Nintendo Switch swojego kolejnego projektu Jelly Champs! typu couch local multiplayer.

- W ostatnich tygodniach działania spółki w istotnym stopniu są nakierowane na segment konsolowy. Chcemy w ten sposób wzmocnić pozycję konkurencyjną Art Games Studio, co w naszej ocenie może przełożyć się na przyszłe wyniki finansowe, a także zwiększyć naszą rozpoznawalność. Dzisiaj do przedsprzedaży trafił nasz pierwszy projekt wydawniczy na Nintendo Switch - The Bullet: Time of Revenge – mówi Jakub Bąk, prezes Art Games Studio. – W kwietniu podpisaliśmy również porozumienie z Ultimate Games, w ramach którego przejęliśmy prawa i obowiązki związane z wydaniem gry ToolBoy z przeznaczeniem na Stwitch’a. Zdecydowaliśmy się na ten krok z uwagi na aspekty komercyjne, a także szerszy zakres możliwości promocyjnych wynikający z bycia wyłącznym wydawcą. Mamy nadzieję, że na przełomie II i III kwartału zadebiutuje nasz autorski projekt Jelly Champs!. Rozpoczęliśmy właśnie działania zmierzające do uzyskania certyfikacji Nintendo Switch tej gry – dodaje.

The Bullet: Time of Revenge to dynamiczna strzelanka, w której główny bohater musi stawić czoła złym ludziom za pomocą wielu rodzajów broni, korzystając z możliwości prowadzenia samochodów lub czołgów, latania helikopterami lub odrzutowcami. Cena detaliczna gry została ustalona na $4,49 USD w dystrybucji na rynku USA, Kanady i Meksyku oraz 4,49 EUR na rynku europejskim.

- The Bullet: Time of Revenge to pierwszy projekt potwierdzający naszą strategię w zakresie działalności w segmencie konsolowym. Mamy nadzieję, że ta propozycja zainteresuje fanów klasycznych strzelanek. Z całą pewnością znajdą oni w niej coś dla siebie. Z oficjalną premierą ruszamy już za tydzień, ale już teraz z niecierpliwością czekamy na pierwsze opinie. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby dwa kolejne projekty ToolBoy oraz Jelly Champs! ukazały się już niebawem – mówi Jakub Bąk.

ToolBoy to gra platformowa w starym stylu inspirowana klasycznymi platformówkami. Jej wydawcą w wersji na PC i Nintendo Switch będzie Art Games Studio. Premiera w wersji na konsolę planowana jest jeszcze w tym kwartale. Obecnie spółka, podobnie jak w przypadku tytułu Jelly Champs!, rozpocznie proces certyfikacji na Switch’a. Planowo Jelly Champs! trafi do sprzedaży na przełomie II i III kwartału br.

O Art Games Studio:

Art Games Studio S.A. zostało założone w 2017 r. Prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się
w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne. W swoim portfolio posiada takie gry jak: Earthworms, Escape Doodland, Bad Dream: Fever, Unlucky 7, When I Was Young (early access), Climbros czy Pooplers.

Spółka zadebiutowała na NewConnect w maju 2019 r.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk