• Odbierz prezent
Art Games Studio ma umowę z Pyramid Games Spółka wzbogaciła swoje portfolio wydawnicze o SpyHack

Art Games Studio, notowany na NewConnect producent i dystrybutor gier wideo, podpisało umowę ze spółką Pyramid Games na wyłączne wydanie i zaplanowanie w całości kampanii marketingowej strategiczno-taktycznej gry SpyHack: Episode 1 w wersji na PC. Pyramid Games jest jej producentem. Tym samym warszawskie studio pomyślnie zakończyło negocjacje z Ultimate Games w sprawie przejęcia praw na wyłączne wydanie produkcji. Szpiegowska gra w klimatach sci-fi z elementami skradanki i gry taktycznej zadebiutuje w wersji na PC w drugim kwartale 2020 roku. Docelowo będzie dostępna także na konsoli Nintendo Switch.

- Wzmocnienie pozycji Art Games Studio w segmencie wydawniczym jest jednym z elementów realizacji przyjętej przez nas strategii. W grudniu minionego roku na mocy zawartych porozumień włączyliśmy do naszego portfolio pięć różnych tytułów, których będziemy wydawcą. Kolejnym jest SpyHack, który w nadchodzącym kwartale trafi do sprzedaży. O dacie premiery poinformujemy niebawem – mówi Jakub Bąk, prezes Art Games Studio. – Jednocześnie cieszymy się, że udało nam się nawiązać bezpośrednią współpracę z Pyramid Games. Twórcy studia są pasjonatami nauki i science-fiction, co niewątpliwie znajdzie swoje odzwierciedlenie w zapowiadanej produkcji. Mam nadzieję, że pozytywnie zaskoczymy odbiorców – dodaje Jakub Bąk.

Osadzona w cyberprzestrzeni fabuła SpyHack tworzy świat, w którym gracz wciela się w agenta ATD mającego dostęp do najnowszych technologii, z których korzysta by wykonać najtrudniejsze misje. Dowolny elektroniczny sprzęt, po podłączeniu do sieci, może zostać wykorzystany jako wyrafinowana przynęta lub zabójcze narzędzie. W grze pojawi się ciężka broń z arsenału ATD – broń palna najnowszej generacji i inteligentne ładunki EMP. Na gracza czekają misje w Europie oraz w Ameryce Północnej i Południowej.

W ocenie zarządu spółki wyłączność na wydanie gry SpyHack wpłynie korzystnie na wyniki finansowe Art Games Studio oraz znacząco zwiększy możliwości marketingowe przy promocji tego tytułu. Z tytułu realizacji umowy wydawcy przysługuje większościowy procent zysków ze sprzedaży gry, tj. po odliczeniu prowizji pobieranej przez platformę sprzedażową.

SpyHack zadebiutuje w wersji na PC w drugim kwartale 2020 roku. Docelowo będzie dostępna także na konsoli Nintendo Switch.

O Art Games Studio:

Art Games Studio S.A. zostało założone w 2017 r. Prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne. W swoim portfolio posiada takie gry jak: Earthworms, Escape Doodland, Bad Dream: Fever, Unlucky 7, When I Was Young (early access), Climbros czy Pooplers.

Spółka zadebiutowała na NewConnect w maju 2019 r.

O Pyramid Games:

Pyramid Games to studio zajmujące się tworzeniem gier komputerowych założone w 2012 roku z siedzibą w Lublinie. Twórcy studia to pasjonaci nauki i gatunku science-fiction. Nadchodzące gry koncentrują się na tematyce odkrywania nieznanego i zdobywania wiedzy.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk