• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
Apple wspiera "Apocalipsis. Harry at the end of the world", debiutancką produkcję Punch Punk Games

Apocalipsis. Harry at the end of the world, mobilna wersja debiutanckiej produkcji studia Punch Punk Games, w pierwszym dniu premiery otrzymała wsparcie Apple w zakładce Games We Love. Oznacza to, że będzie widoczna na pierwszej stronie sklepu w Europie, USA i Wielkiej Brytanii jako jedna z najlepszych w swojej kategorii. Gra została wydana 25 października br. w wersji premium w cenie 3,99 USD.

Handluj na rynku akcyjnym. Prowizja dla akcji z GPW tylko 0,20% min. 2,99 PLN

 
SPRAWDŹ

- Otrzymanie wsparcie od Apple utwierdza nas w przekonaniu, że stworzyliśmy produkt o międzynarodowym zasięgu. Gra została doceniona przez najwyższej klasy specjalistów i dzięki temu będzie widoczna dla użytkowników na najważniejszych rynkach. To dla nas szczególnie ważne, bo to pierwszy tytuł, który wydaliśmy. Doceniono nasze podejście do tworzenia  – chcemy produkować oryginalne wizualnie tytuły, bardzo dobre jakościowo o wyrazistym języku audiowizualnym. – mówi Krzysztof Grudziński,  game director i executive producent studia Punch Punk Games.

Codziennie na platformy mobilne trafia kilka tysięcy aplikacji, a tylko kilkanaście spośród nich zostaje wyróżnionych na pierwszej stronie sklepu. Gra obecnie znajduje się na drugim miejscu w kategorii układanki.

Czytaj także: Punch Punk Games otrzyma dofinansowanie w ramach programu Kreatywna Europa

Punch Punk Games, producent nominowanej do nagrody Best Central and East European game gry Apocalipsis. Harry at the end of the world, otrzyma dofinansowanie z programu unijnego Kreatywna Europa. Spółka pozyska pieniądze na nowy projekt, pod roboczym tytułem Aida. Kapituła programu doceniła orygina.. Czytaj
Punch Punk Games otrzyma dofinansowanie w ramach programu Kreatywna Europa

Apocalipsis. Harry at the end of the world to gra w gatunku point and click. Gracz wciela się w młodego chłopaka o imieniu Harry, który chce ocalić swoją ukochaną. Dziewczyna została oskarżona o uprawianie czarów i skazana na śmierć. Bohater przenosi się do świata pełnego magii i tajemnic, aby ocalić ukochaną musi rozwiązać napotkane zagadki. Studio Punch Punk Games zadbało o piękną, ręcznie rysowaną grafikę, ciekawą fabułę oraz mroczną oprawę muzyczną. W rolę narratora wcielił się Adam Darski, lider zespołu Behemot. Apocalipsis. Harry at the end of the world została wyróżniona w wielu konkursach, m.in. Best Central and East European Game oraz CEEGA.

Wydawcą gry mobilnej jest spółka GameKraft. Premiera na urządzenia z systemem Android zaplanowana jest na 8 listopada br.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Punch Punk Games

Punch Punk Games – studio założone w 2016 roku, które koncentruje się na grach o oryginalnej oprawie wizualnej połączonej z silną narracją i filmowym stylem opowiadania. Celem PPG jest zbudowanie studia klasy Indie Premium. Debiutancka produkcja studia – Apocalipsis – Harry at the end of the world, została wyróżniona, m.in. przez prestiżowy Guardian, jako jedna z 10 najciekawszych gier Indie na świecie w 2017 roku. http://punch-punk.com/

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk