• Odbierz prezent
Andersen Global zwiększa zasięg w Azji Wschodniej dzięki kancelarii prawniczej Lee & Ko
fot. freepik.com

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Andersen Global wzmacnia swój zasięg globalny w Azji Wschodniej dzięki podpisaniu umowy o współpracy bez wyłączności z kancelarią prawniczą Lee & Ko, rozszerzając zasięg globalnej organizacji na Koreę Południową.

Założona w 1977 roku Lee & Ko jest jedną z najstarszych kancelarii w Korei Południowej zatrudniającą ponad 800 specjalistów i 300 wspólników. Kancelaria zapewnia klientom pełną obsługę w ramach ośmiu głównych dziedzin: prawa antymonopolowego i konkurencji, bankowości i finansów, prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć, własności intelektualnej, pracy i zatrudnienia, sporów sądowych i arbitrażu, podatków i ceł oraz przestępstw urzędniczych. Lee & Ko została wielokrotnie uznana za pierwszorzędną kancelarię przez rozmaite organizacje, między innymi Asialaw, IFLR1000, Legal 500 Asia-Pacific, Chambers & Partners Asia-Pacific.

"W historii naszej kancelarii staliśmy się powszechnie uznawani za czołową kancelarię, która zapewnia klientom najlepszą w swojej klasie obsługę i kompleksową obsługę prawną – powiedział starszy wspólnik Hyeong Gun Lee. - Jako kancelaria współpracująca z Andersen Global oczekujemy możliwości wykorzystania naszego doświadczenia na rynku koreańskim do świadczenia usług na rzecz klientów na całym świecie i zaspokojenia wszelkich potrzeb lokalnych i transgranicznych”.

"Mamy już doświadczenie we współpracy z Lee & Ko, a ich spójne, wysokiej jakości usługi wzmocnią naszą przewagę konkurencyjną w regionie – powiedział prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - Szeroka znajomość rynku i synergiczne usługi kancelarii zapewnią naszej organizacji wyjątkowy zasięg, przygotowując grunt pod dalszą ekspansję w całej Azji”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 12 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 380 miejscach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel.: 415-764-2700


Business Wire

Business Wire Official Profile

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk