• Odbierz prezent
Andersen Global wzmacnia swoją platformę w Brazylii
fot. freepik.com

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Andersen Global wzmacnia swoją obecność w Brazylii dzięki zawarciu umowy o współpracy z Apsis, wiodącą niezależną firmę rzeczoznawczą, której oddziały znajdują się w Rio de Janeiro, São Paulo i Belo Horizonte.

Zespół kierowany przez partnerkę zarządzającą Renatę Monteiro, liczący 130 specjalistów z wielu dziedzin, może się poszczycić ponad 45-letnim doświadczeniem w zakresie rzeczoznawstwa, w tym fuzji i przejęć, procesów due diligence, zarządzania środkami trwałymi, wyceny aktywów materialnych i niematerialnych, wyceny na potrzeby transakcji kupna i sprzedaży oraz wydawania opinii o rzetelności warunków transakcji.

– Nasz model biznesowy zakłada priorytetowe traktowanie relacji z klientem oraz wiarygodności w celu dostarczania spersonalizowanych rozwiązań klientom na szczeblu lokalnym oraz międzynarodowym – powiedziała Renata. – Dzięki ścisłej współpracy z firmami członkowskimi i współpracownikami Andersen Global będziemy w dalszym ciągu wykorzystywać globalne zasoby w celu świadczenia najlepszej w swojej klasie, nieprzerwanej obsługi na rzecz klientów oraz do zachowania przewagi konkurencyjnej na rynku.

– Pod kierownictwem Renaty powstała nie tylko konkurencyjna, wpływowa praktyka na brazylijskim rynku, ale również solidna kultura zespołu, która w połączeniu z zaangażowaniem na rzecz klientów uplasowała firmę pośród wiodących niezależnych rzeczoznawców w Brazylii. Zespół Apsis podjął intensywne działania wraz z naszymi brazylijskimi współpracownikami, podzielając przy tym wartości naszej globalnej organizacji, co stanowi zapowiedź wypracowania solidnej synergii z naszymi firmami członkowskimi i współpracownikami – dodał Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 14 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 400 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700


Business Wire

Business Wire Official Profile

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk