• Odbierz prezent
Andersen Global wzmacnia swoją obecność w Azji
fot. freepik.com

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Andersen Global po raz kolejny rozszerza swój zasięg w Singapurze dzięki zawarciu umowy o współpracy z kancelarią prawną CNPLaw świadczącą kompleksowy zestaw usług.

Założona w 1988 r. kancelaria CNPLaw może się poszczycić pozycją czołowej kancelarii prawnej w rankingach wielu wiodących publikacji branżowych, w tym Chambers & Partners (na region Azji-Pacyfiku oraz dla całego świata), The Legal 500 Asia Pacific oraz IFLR 1000. CNPLaw uplasowała się również w gronie najlepszych kancelarii prawnych w Singapurze w rankingu dziennika The Straits Times. Zespół multidyscyplinarnych pracowników kancelarii specjalizuje się w szeregu różnych usług, w tym w usługach korporacyjnych i komercyjnych, rozwiązywaniu sporów, kwestiach zatrudnienia, usługach finansowych, własności intelektualnej, upadłości i restrukturyzacji, fuzjach i przejęciach, kwestiach technologicznych, prawie rodzinnym, usługach na rzecz klientów prywatnych oraz usługach w dziedzinie nieruchomości.

– Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie klientom kompleksowych, zintegrowanych rozwiązań – powiedziała Lisa Theng, jedna z partnerów zarządzających kancelarii. – Współpraca z Andersen Global wspiera zasoby naszej firmy dzięki połączeniu wysiłków z firmami członkowskimi i współpracownikami na rzecz płynnego świadczenia najlepszych w swojej klasie usług na całym świecie.

– Kancelaria CNPLaw cieszy się doskonałą reputacją w regionie, słynie z rozległej wiedzy fachowej oraz zaangażowania na rzecz zarządzania – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. – Zarówno Lisa, jak i cały jej zespół podziela wartości naszej organizacji, co umożliwia wypracowanie relacji opartych na synergii z firmami członkowskimi i współpracownikami Andersen Global. Dołączenie CNPLaw do stowarzyszenia zapewnia kompleksową platformę umożliwiającą nam zachowanie przewagi konkurencyjnej na rynku.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 14 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 400 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700


Business Wire

Business Wire Official Profile

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk