• Odbierz prezent
Andersen Global wzmacnia swoją obecność w Austrii
fot. freepik.com

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Andersen Global kontynuuje europejską ekspansję dzięki umowie o współpracy z kancelarią prawną CHG Czernich Rechtsanwälte oferującą pełny zakres usług, uzupełniając tym samym dotychczasową obecność organizacji w Austrii o dodatkowe zasoby prawne.

Założona w 1999 r. kancelaria CHG świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów działalności gospodarczej. Kancelaria prowadzi działalność w pięciu specjalizacjach, koncentrując się na prawie spółek oraz prawie handlowym, prawie gospodarczym, prawie nieruchomości, prawie publicznym i prawie zamówień, a także bankowości i finansach. Kierowana przez partnera zarządzającego Dietmara Czernicha, kancelaria CHG świadczy swoje usługi w trzech lokalizacjach na terenie Austrii: w Innsbrucku, Wiedniu oraz Sankt Johann/Kitzbühel.

– Dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak istotne jest dostarczanie im kompleksowych rozwiązań na szczeblu regionalnym oraz na całym świecie – powiedział Dietmar. – Przestrzeń prawną charakteryzuje dziś coraz większa złożoność, dlatego współpraca kancelarii z Andersen Global umożliwia nam zwiększenie dostępnych zasobów i zachowanie przewagi konkurencyjnej w regionie, aby móc sprostać oczekiwaniom klientów.

– Od ponad 20 lat kancelaria CHG doskonali wzorcową wiedzę z dziedziny prawa, która zapewni naszemu zespołowi korzystną pozycję w regionie. Dzięki dołączeniu CHG do naszej światowej organizacji możemy ugruntować kompleksowy zasięg usług podatkowych i prawnych świadczonych w Austrii – dodał prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen, Mark Vorsatz.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 13 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 390 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700


Business Wire

Business Wire Official Profile

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk