• Odbierz prezent
Andersen Global rozszerza możliwości w zakresie świadczenia usług podatkowych w Kanadzie
fot. freepik.com

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Andersen Global wzmacnia swoją obecność w Kanadzie dzięki podpisaniu umowy o współpracy z kancelarią prawną Trowbridge Professional Corporation z siedzibą w Toronto, co dodatkowo rozszerza możliwości firmy w zakresie płynnego świadczenia usług w Kanadzie.

Partnerzy zarządzający: Todd Trowbridge, Arun (Ernie) Nagratha i Wayne Bewick założyli firmę w 2002 r., kiedy to wspólnie pracowali dla Arthur Andersen. Trowbridge świadczy szeroki zakres międzynarodowych usług podatkowych, specjalizując się w podatku od osób prawnych, obsłudze klientów prywatnych i globalnej mobilności. Trowbridge z siedzibą w Toronto świadczy również usługi w Indiach, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

„Świadczenie usług w sposób płynny w warunkach międzynarodowych jest kluczowe dla naszego modelu biznesowego ‒ powiedział Ernie. ‒ Dzięki umowie o współpracy zawartej z Andersen Global nasza firma zyska wsparcie globalnej organizacji, co pozwoli nam utrzymać przewagę konkurencyjną na rynkach, które obsługujemy”.

„Współpraca z Trowbridge rozszerza nasze możliwości w zakresie świadczenia usług podatkowych o kolejny kluczowy rynek, jakim jest Kanada ‒ powiedział prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. ‒ Regionalne i transgraniczne doświadczenie zespołu Trowbridge uzupełnia doświadczenie naszych firm członkowskich i podmiotów współpracujących, dlatego jestem pewien, że powstała w ten sposób synergia odegra ważną rolę w dalszym rozszerzaniu naszej działalności na globalnych rynkach”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 12 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 380 miejscach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700


Business Wire

Business Wire Official Profile

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk