• Odbierz prezent
Andersen Global podpisuje umowę o współpracę z islandzką kancelarią Lagastod
fot. freepik.com

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Andersen Global rozpoczyna dalszą ekspansję w regionie skandynawskim, zawierając umowę o współpracę z islandzką kancelarią prawniczą Lagastod.

Kancelaria Lagastod z Reykjavíku, którą założył w 1979 r. wspólnik zarządzający Sveinbjörg Birna Sveinbjörnsdóttir, dysponuje zespołem 12 wspólników i ściśle współpracuje z osobami prywatnymi, przedsiębiorstwami, instytucjami finansowymi i organami rządowymi. Kancelaria specjalizuje się w prawie korporacyjnym i prawie konkurencji, własności intelektualnej, prawie procesowym i arbitrażu, prawie majątkowym, prawie podatkowym, fuzjach i przejęciach, prawie nieruchomości, funduszach emerytalnych i badaniach due diligence.

„Nasi specjaliści z zaangażowaniem zapewniają dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania i obsługę klienta na najwyższym poziomie – powiedział Sveinbjörg. - Współpraca z podobnie myślącymi ekspertami z Andersen Global wzbogaca praktykę kancelarii i stanowi potwierdzenie zaangażowania w realizację potrzeb naszych klientów”.

„Dołączenie Lagastod do organizacji nie tylko uzupełni listę dotychczasowych kancelarii członkowskich i współpracujących, ale także dodatkowo zwiększy jej zasięg w regionie – powiedział prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - Zaangażowanie kancelarii w zapewnianie najlepszej w swojej klasie obsługi i zarządzania przyczyni się do wzmocnienia naszej globalnej platformy i zwiększenia zasięgu w Europie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 12 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 380 miejscach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700


Business Wire

Business Wire Official Profile

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk