• Odbierz prezent
Analiza wykresu pary USD/JPY. Kurs jena japońskiego wybija ważny opór!

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej USDJPY na interwale 2-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę Ujka na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. W tym czasie notowania ukształtowały przedział wahań o rozpiętości nieco ponad 200 pipsów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od listopadowego szczytu, który wyznaczony został na poziomie cenowym 105,70. Po tym fakcie zapoczątkowane zostały dość dynamiczne spadki. Po kilku sesjach kurs osiągnął swoje minima, które ukształtowały silne wsparcie po cenie 103,60.

Analiza kursu pary USD/JPY. Kurs jena japońskiego wybija ważny opór! - 1

USDJPY H2

W dniu dzisiejszym pojawia się ciekawe rozstrzygniecie techniczne na rynku USDJPY. Notowania wybijają silny opór, który stanowił dotychczasowe ograniczenie górne. Zgodnie z tym co wspominałem na porannym przeglądzie rynkowym, jest to scenariusz, który otwiera przestrzeń dla układu harmonicznego. Celujemy tutaj we wzrosty na poziomy głębokich mierzeń wewnętrznych, a więc 78,6% fibo po kursie 105,35 oraz 88,6% fibo po kursie 105,45.


Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk