• Odbierz prezent
Analiza techniczno-fundamentalna spółek w burzliwych czasach. Darmowy raport TMS Brokers

W czasie kryzysu wywołanego przez nagłe zatrzymanie znacznej części gospodarki – na przetrwanie szansę mają spółki, które posiadają kapitał na utrzymanie płynności. W specjalnym raporcie spółek odpornych na kryzys – TMS Brokers przedstawia analizę techniczną różnych przedsiębiorstw z potencjałem na burzliwe czasy.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Przedstawione firmy pochodzą z różnych sektorów gospodarki. Łączy je elastyczny model biznesowy i działalność prowadzona głównie online.

W raporcie znalazły się spółki giełdowe, których akcje wykazały się relatywną siłą i dobrze zniosły ostatnią przecenę wywołaną strachem o globalne załamanie gospodarcze. Twórcy raportu kierowali się zasadą podążania za trendem, dlatego większość wybranych akcji znajduje się w długoterminowej tendencji wzrostowej. Na ich wykresach nie ma technicznych przesłanek rozpoczęcia rynku niedźwiedzia.

 

POBIERZ SPECJALNY RAPORT!

 

Ze specjalnego raportu TMS Brokers dowiesz się m.in.:

- Notowania której spółki urosły wskutek informacji o tym, że potentat farmaceutyczny otrzyma wsparcie rządowe w wysokości 1 mld dolarów na stworzenie szczepionki przeciw wirusowi COVID-19?

- Które – do niedawna zależne od siebie firmy – musiały szybko przystosować nowy model biznesowy do zwiększonej przez domową izolację liczby zamówień, a jednocześnie zanotowały wzrost notowań?

- Która spółka dysponuje tak dużą poduszką finansową, że wskaźnik zobowiązań do kapitałów własnych ma zdecydowanie lepszy niż średnia całego sektora?

- Czy gaming to obecny trend inwestycyjny?

- Które akcje spółek pokazują relatywną siłę w okresie spadków indeksów giełdowych?

Nie zwlekaj!

 

ucz się grać z trendem razem z raportem "5 spółek z potencjałem"


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk