• Odbierz prezent
Analiza techniczna spółek z amerykańskiej giełdy. Poznaj metody praktyka
fot. freepik.com

Analiza techniczna to doceniana metoda przewidywania ruchów cen na rynku. W specjalnym cyklu webinarów omówi ją naczelny magazynu fxmag i INWESTOR. Zapisując się - oprócz praktycznej wiedzy - otrzymasz też ebook „7 skutecznych sygnałów analizy technicznej” gratis.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować! 

Kontrakty futures na indeksy bez swapów! 
DAX30, S&P500, WIG20 0,00 PLN SWAP
Spready na:
EUR/USD - 0,8 pipsa,
- DAX - 0,9 pkt,
- złoto - 0,15 dolara

 

Analiza techniczna wskazuje siłę kupujących i sprzedających na rynku dzięki wykorzystaniu prostych formacji cenowych oraz bardziej skomplikowanych wskaźników. Stosujący analizę techniczną wierzą, że wykres cenowy odzwierciedla wydarzenia rynkowe, uwzględniając wszystkie czynniki, także te fundamentalne.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Podczas webinaru „Analiza techniczna amerykańskich spółek” poznasz teorię i przekonasz się, jak przekłada się ona na praktyczny trading, podczas sesji na żywo. W trakcie szkolenia usłyszysz m.in. odpowiedzi na pytania: jak prawidłowo budować pozycje na rynku akcyjnym? Na czym polega swing trading? W które klasy aktywów warto inwestować w podejściu średnioterminowym? Jak selekcjonować spółki? Jak zarządzać pozycją na rynku akcyjnym z wykorzystaniem wolumenu? Dowiesz się również jak zarządzać ryzykiem i usłyszysz ile można ryzykować, by zarabiać efektywnie.

Podczas otwartego webinaru 25 marca Dawid Augustyn opowie między innymi o tym,

na czym polega swing trading i jakie narzędzia stosować przy takim stylu? Dlaczego warto rozważyć inwestowanie średnioterminowe. Kolejne szkolenie z cyklu odbędzie się 8 kwietnia, o godzinie 18:00. Webinar poprowadzi Dawid Augustyn, aktywny inwestor i redaktor naczelny portalu o inwestowaniu FXmag. Podczas webinaru opowie w jaki sposób szukać okazji transakcyjnych na wykresie oraz jak prawidłowo budować pozycje na rynku akcyjnym? Pokaże też jak odpowiednio prowadzić pozycję z wykorzystaniem wolumenu.

Szkolenia odbędą się na żywo, podczas każdego z nich można zadawać pytania.

Ebook gratis

Ponadto przy zapisie na dowolne szkolenie z cyklu, otrzymasz bezpłatny ebook „7 skutecznych sygnałów analizy technicznej”. Ekspert TMS opisuje w nim wybrane metody płynące z analizy technicznej, m.in. klasycznej analizy technicznej, Price Action, geometrii rynkowej, automatycznych wskaźników AT. Ebook kompleksowo wyjaśnia też jak optymalizować poziomy zawierania pozycji.

Nie zwlekaj, zapisz się i popraw swój trading!


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk