• Sklep
  • Odbierz prezent
Analiza kursów dolara CAD/JPY. Zmiana jest blisko

Na parze dolar kanadyjski do jena CAD/JPY utrzymywany jest trend spadkowy. Ostatnio doszło jednak do próby zmiany tego stanu. Na razie bez rezultatu, ale próba jeszcze się nie zakończyła. Kurs zbliża się do poziomu wsparcia, gdzie może zostać wznowiona.

Analiza CAD/JPY – wsparcie blisko - 1

Źródło: Admiral Markets MT5, CAD/JPY, wykres H1, od 23 kwietnia 2019 do 14 czerwca 2019. Uwaga: wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują podobnych w przyszłości.

Zwyżka zatrzymała się na linii opartej o dwa poprzednie szczyty, a więc można uznać, że popyt nie zdołał osiągnąć sukcesu. Od dołu wykres jest jeszcze jednak broniony przez poziom wsparcia w okolicy 80,90. Istnieje, przynajmniej teoretycznie, szansa na to, że wsparcie to zatrzyma aktualne osłabienie. Odbicie mogłoby skutkować ponowieniem próby zmierzenia się z linią spadkową.

Gdyby do tego doszło można byłoby oczekiwać ataku na poziom szczytu na 82,60. Dopiero tam bowiem mamy silny opór, którego pokonanie byłoby sygnałem końca spadków. Przypomnę, że samo wyjście nad linię może być traktowane jako sygnał wstępny. Na razie jednak obserwujmy zachowanie ceny w okolicy wsparcia i ewentualnie reagujmy, gdyby to wsparcie skutecznie się broniło. Zejście pod poziom 80,50 raczej potwierdziłoby dominację podaży.

Notowania: CADJPY

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/CADJPY/

Kamil Jaros

Główny Analityk Admiral Markets

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk