• Odbierz prezent
Amazon poszukuje specjalisty ds. Blockchain i Cyfrowych Walut - przyszłość pieniądza?

„Kryptowaluty kolejny raz udowadniają, że są sprawdzonymi i wartościowymi aktywami w środowisku inwestycyjnym. W tym momencie zaczynamy wkraczać w przestrzeń, w której mogą one reprezentować przyszłość pieniądza.

W tej sytuacji powszechnym jest, że coraz więcej firm zwraca się ku aktywom cyfrowym jako alternatywnej opcji płatności, a poszukiwanie przez Amazona specjalisty ds. Blockchain i cyfrowych walut jest tego potwierdzeniem. Jest to naturalna kolej rzeczy - jeśli aktywa cyfrowe, takie jak kryptowaluty, stają się aktywami o uznanej pozycji, są one również traktowane, uważane i wykorzystywane jako takie. Po kilku miesiącach niskich obrotów i spadków, ogłoszenie Amazona spowodowało, że wartość Bitcoina wyraźnie wzrosła w ciągu jednego dnia. To dowodzi, że rozwój funkcjonalności kryptowalut i ich powszechna adaptacja w świecie biznesowym, będą miały kluczowy wpływ na ich przyszłe losy na rynku”.

 Komentarz Krzysztofa Rasia z Bitpandy


Bitpanda

Bitpanda została założona w 2014 roku w Wiedniu. Stworzyliśmy ją, aby umożliwić inwestowanie każdemu. Od początku naszym celem było przedefiniowanie znaczenia słowa „inwestowanie” poprzez tworzenie łatwych w użyciu produktów finansowych, które dostępne będą dla każdego.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk