• Odbierz prezent
Alior Bank ponownie doceniony w rankingu jakości „Złoty Bankier”

22 kwietnia zostały ogłoszone wyniki dorocznego konkursu „Złoty Bankier”. W tegorocznej, dwunastej już edycji rankingu organizowanego przez redakcje Bankier.pl i Puls Biznesu, Alior Bank został nagrodzony aż czterokrotnie. Instytucja stanęła na podium w kategoriach na najlepszy kredyt gotówkowy, konto osobiste oraz kartę kredytową. Bank otrzymał także wyróżnienie specjalne – „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”.

Konkurs „Złoty Bankier” to największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych nieprzerwanie od 2009 roku. Zasady konkursu od lat pozostają niezmienne. Laureaci zostają wyłonieni w wyniku badań prowadzonych przez redakcje „Puls Biznesu” oraz Bankier.pl wraz z Kantar TNS i Obserwatorium.biz. Swój głos na najlepsze banki mogą oddać także internauci.

W ramach tegorocznej edycji rankingu eksperci przyznali Alior Bankowi nagrody w aż trzech kategoriach

Instytucja otrzymała odpowiednio – pierwsze miejsce za „kredyt gotówkowy”, drugie za „kartę kredytową” oraz trzecie za „konto osobiste”. Kapituła konkursowa dokonała oceny dwustopniowej. W pierwszej kolejności zostały zbadane parametry cenowe oraz funkcjonalność produktów. Następnie w oparciu o wyniki przeprowadzonej analizy, wyłoniono najlepsze instytucje.

Cieszymy się, że eksperci dokonujący oceny, po raz kolejny zdecydowali się przyznać nam pierwsze miejsce w kategorii „kredyt gotówkowy”, jak również nagrodzić Konto Jakże Osobiste i kartę kredytową. To dla nas duże wyróżnienie i jesteśmy dumni, że oferta Alior Banku jest dobrze odbierana przez rynek – mówi Iwona Duda, Prezes Zarządu Alior Banku. – Zależy nam, aby w dalszym ciągu proponować klientom produkty, które odpowiadają na ich aktualne potrzeby. Chcemy być dla nich partnerem w każdym możliwym momencie. W związku z tym stawiamy na stopniowy rozwój usług pozabankowych, które będą uzupełniać naszą dotychczasową ofertę. Wszystko po to, by w jak największym stopniu upraszczać i ułatwiać codzienne życie. W tym właśnie kierunku będzie się dalej rozwijać nasz bank - dodaje.

Alior Bank zdobył także wyróżnienie w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”

Jest to nagroda specjalna, której laureaci są wyłonieni na podstawie wyników 2-miesięcznego audytu bezpieczeństwa systemów bankowości internetowej i mobilnej. W tym czasie eksperci cyberbezpieczeństwa prowadzą testy zabezpieczeń i stabilności serwerów bankowych. Badanie pozwala zweryfikować działanie bankowości cyfrowej oraz sprawdzić zgodność funkcjonowania systemów banku z najlepszymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa.

Z roku na rok rośnie liczba użytkowników zdalnych kanałów bankowych. Wraz z ich popularyzacją zwiększa się także zaangażowanie banku w rozwój technologii i narzędzi, które mają zapewniać ochronę instytucjom finansowym oraz ich klientom. W Alior Banku dużą wagę przykładamy do tego, aby zapewnić wszystkim użytkownikom naszej bankowości internetowej i mobilnej poczucie bezpieczeństwa. Cały czas inwestujemy w rozwiązania, które mają skutecznie przeciwdziałać cyberzagrożeniom. Dlatego przyznane przez kapitułę konkursową wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że podejmowane w tym kierunku działania, zdają egzamin – dodaje Iwona Duda, Prezes Zarządu Alior Banku.


Alior Bank

Alior Bank SA – bank uniwersalny w Polsce, który rozpoczął działalność operacyjną 17 listopada 2008. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Alior Bank stworzył w pełni internetowy bank i bankowy internetowy kantor walutowy.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk