• Odbierz prezent
Ale kosmos! Walutomat świętuje 11 urodziny!
fot. freepik.com

Serwis wymiany walut Walutomat w listopadzie obchodzi urodziny i z tej okazji dla swoich klientów przygotował kosmiczny konkurs z nagrodami pieniężnymi oraz kampanię sprzedażową.

Osoby, które są zarejestrowane w serwisie Walutomat i odpowiedzą na konkursowe pytanie mają szansę wygrać jedną z 11 nagród po 500 zł. Urodziny odbywają się w konwencji kosmicznej i z tym związany jest key visual, tematyka konkursu i landingi urodzinowe. 

- Konkurs urodzinowy skierowany jest tym razem do naszych klientów, dziękując im za wspólne wymiany - mówi Anna Skrzypczak, p.o.kierownika marketingu i PR Walutomatu. - Dla nowych klientów mamy promocję urodzinową, dzięki której każdy, kto się zarejestruje z urodzinowego landingu, wymieni min. 500 jednostek waluty, otrzyma kartę podarunkową o wartości 30 zł do Allegro.pl

Na urodziny serwis planuje także kampanie displayowe, mailingowe, współpracę influencerską. Konkurs urodzinowy dla klientów dostępny jest pod linkiem: https://www.walutomat.pl/11lat/, a platforma z promocją na Allegro dla nowych klientów: https://www.walutomat.pl/landing/11urodziny/.

Walutomat jest najstarszą platformą wymiany walut w naszym kraju. Przez 11 lat wymieniono dzięki niemu ponad 70 mld zł. Obecnie zarejestrowanych w nim jest 365 tys. klientów.


Walutomat

Walutomat.pl jest najdłużej działającym polskim serwisem wymiany walut. Korzysta z niego pół miliona osób, które wymieniają waluty między sobą, po bardzo atrakcyjnych kursach. Serwis umożliwia także m.in. korzystne przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata, czy natychmiastowe przelewy w euro – SEPA Instant.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk