• Odbierz prezent
Akcje Tesli to istny rollercoaster! Po ogromnej lawinie na kursie, akcje spółki wybijają o 20%. Czy i kiedy zobaczymy kolejne 800 USD?

Po tym, jak spółka jeszcze kilka miesięcy temu cieszyła się maksimami na poziomie 900 dolarów, akcje Tesli straciły ponad 30% wartości. Kilka dni temu jej wartość spadła do 550 dolarów. Jednak we wtorek odzyskała prawie 20% wzrastając do 670 dolarów. Dlatego właśnie lubimy Teslę, prawda? Dwucyfrowy wzrost w ciągu jednego dnia po dwumiesięcznej depresji. 

Dlaczego? 

W przeglądzie nie wymieniono żadnych bezpośrednich czynników. Rekomendacja "kupuj" od jednego z renomowanych obserwatorów giełdowych (Pierre Ferragu), hossa na kryptowalutach, odbicia w sektorze technologicznym i prawdopodobnie inne nieznane nam czynniki - wszystko to złożyło się na ten spektakularny wzrost. 

Plan działania

Obserwuj, jak zachowuje się cena akcji, gdy zbliża się do poziomu 700$. Istnieje możliwość, że odbije się w dół od poziomu 700-720 USD do 200- średniej kroczącej (200-MA).

Poczekaj na lokalną korektę wykorzystując sygnały na niższych ramach czasowych, kupuj i celuj w średnioterminowy cel na poziomie 800$ i wyżej

Pamiętaj, że możesz handlować akcjami nie tylko poprzez Metatrader 5 lecz też przez aplikację FBS Trader!

Akcje Tesli to istny rollercoaster! Po ogromnej lawinie na kursie, akcje spółki wybijają o 20%. Czy i kiedy zobaczymy kolejne 800 USD? - 1

Informacje nie stanowią porady inwestycyjnej

 


Kseniia Medik

Analityk rynków finansowych w FBS. Dzięki silnemu doświadczeniu w finansach i inwestycjach, Ksenia posiada głęboką wiedzę na temat rynku Forex.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk