• Odbierz prezent
 Akcje spółki Patentus SA w dół o -6.22641 %!
fot. freepik.com

Dzisiejsza sesja handlowa dobiegła już końca. Którym spółkom warto się teraz przyglądnąć? Po dokonaniu analizy dzisiejszej sesji najbardziej spadkową spółką okazała się Patentus SA. W poniższym zestawieniu wyszczególniliśmy najistotniejsze dane, takie tak: kurs otwarcia i zamknięcia, najwyższą i najniższą cenę akcji, wolumen i wartość obrotu, najwyższy i najniższy kurs akcji na przestrzeni ostatnich 52 tygodni itp.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

Biorąc pod uwagę dane publikowane przez GPW możemy zauważyć, że notowania Patentus SA spadły podczas dzisiejszej sesji aż o -6.22641 %!

 

Najistotniejsze dane dla spółki Patentus SA

Cena na samym początku sesji

1.03

Kurs na zakończeniu sesji handlowej

0.994

TKO

0.994

Kurs odniesienia

1.06

Najwyższa cena akcji dziś

1.04

Najniższy kurs akcji dziś

0.992

Wolumen obrotu

95

Wartość obrotu

94.43

Najniższa cena w ciągu 52 tygodni

3.29

Najwyższa cena akcji z ostatnich 52 tygodni

3.7Adrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk