• Odbierz prezent
 Akcje spółki Coal Energy SA w górę o 9.13461 %!
fot. freepik.com

Sesja giełdowa dobiegła końca. Które spółki zasługują na największą uwagę? Po dokonaniu analizy dzisiejszej sesji spółką z największym wzrostem okazała się Coal Energy SA. W poniższym zestawieniu wyszczególniliśmy najważniejsze wartości, takie tak: kurs otwarcia i zamknięcia, najwyższą i najniższą cenę akcji, wolumen i wartość obrotu, najwyższy i najniższy kurs akcji na przestrzeni ostatnich 52 tygodni itp.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

W oparciu o dane jakie publikuje Giełda Papierów Wartośćiowych w Warszawie możemy zobaczyć, iż notowania 3R Games SA wzrosły aż o 9.13461 %!

 

Najistotniejsze dane dla spółki Coal Energy SA

Cena na początku sesji giełdowej

2.08

Cena na zamknięciu sesji

2.27

TKO

2.27

Kurs odniesienia

2.08

Najwyższy kurs akcji w dniu dzisiejszym

2.32

Najniższa cena dziś

2.08

Wolumen obrotu

500

Wartość obrotu

1135

Najniższy kurs z ostatnich 52 tygodni

2.08

Najwyższa cena akcji z ostatnich 52 tygodni

2.32

 

Każdy, kto dopiero rozpoczyna giełdową przygodę jest skazany na zapoznanie się z profesjonalnym językiem i terminologią. Za cel obraliśmy sobie, aby krótko i zrozumiale wyjaśniać Wam, co oznaczają wszystkie te pojęcia. Od dziś w każdym z moich materiałów, dotyczących sytuacji na GPW będę dokładać kolejny nowy termin!

Minimalna cena

Najniższy kurs instrumentu to najniższy szczyt notowań instrumentu jaki osiągnął on podczas trwania sesji lub w wyznaczonym okresie czasu


Adrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk