• Odbierz prezent
 Akcje spółki Adiuvo Investments SA w dół o -16.42335 %!
fot. freepik.com

Dzisiejsza sesja giełdowa dobiegła już końca. Jakim spółkom warto się bliżej przyglądnąć? Analizując dzisiejszy dzień najbardziej spadkową spółką okazała się Adiuvo Investments SA. W poniższej tabelce umieściliśmy najistotniejsze wartości, między innymi: kurs otwarcia, kurs zamknięcia,  teoretyczny kurs otwarcia, cenę najwyższą i najniższą akcji, wolumen obrotu, wartość obrotu i inne.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

Zgodnie z danymi jakie udostępnia Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie widzimy, że akcje Adiuvo Investments SA spadły aż o -16.42335 %!

 

Najważniejsze wartości dla spółki Adiuvo Investments SA

Kurs otwarcia

1.405

Cena na zakończeniu sesji handlowej

1.145

TKO

1.145

Kurs odniesienia

1.37

Najwyższy kurs akcji dziś

1.405

Najniższa cena dziś

1.12

Wolumen obrotu

1000

Wartość obrotu

1145

Najniższy kurs z ostatnich 52 tygodni

0.7

Najwyższy kurs z ostatnich 52 tygodni

0.768Adrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk