• Odbierz prezent
 Akcje Dino oraz Pepco. Co się dzieje na warszawskim parkiecie?
fot. freepik.com

Zarówno spółka Dino, jak i Pepco są podmiotami notowanymi na warszawskiej giełdzie, obie z nich wchodzą w skład indeksu WIG20 i zaklasyfikowane zostały do sektora artykułów codziennego użytku. Przyglądniemy się dziś bliżej wyżej wspomnianym spółkom - zwrócimy uwagę na ich historię, najważniejsze i najistotniejsze dane i podsumujemy dzisiejszą sesję. Zachęcamy do zapoznania się z dzisiejszym materiałem. 

 

Spółka Dino: opis, historia, notowania, podsumowanie sesji

Dino S.A. to polska spółka, zajmująca się prowadzeniem sieci sklepów spożywczo-przemysłowych. Podmiot działa na rynku od roku 1999, siedziba znajduje się w miejscowości Krotoszyn. Od kwietnia 2017 roku Dino jest spółką notowaną na GPW w Warszawie na rynku podstawowym, w systemie notowań ciągłych, wchodzi również w skład warszawskiego indeksu WIG20. Sieć sklepów została założona przez Tomasza Biernackiego, który jest posiadaczem pakietu większościowego akcji. Dino - notowania, kurs akcji

Poniżej znajduje się tabela, która zawiera takie dane jak: kurs otwarcia, TKO, kurs zamknięcia, najwyższą i najniższą cenę oraz zmianę procentową kursu na przestrzeni dnia dzisiejszego.

 

Nazwa spółki

Dino S.A

Kurs otwarcia

335

Teoretyczny kurs otwarcia

330

Kurs zamknięcia

330

Najwyższy kurs

343.6

Najniższy kurs

326.2

Zmiana procentowa

-1.25673

Kurs ostatniej transakcji

Dane i notowania Dino, po zakończeniu sesji.

 

 

Pepco: opis działalności, historia, podstawowe dane, notowania

 

Pepco to europejska sieć sklepów, zawierająca w ofercie odzież oraz inne produkty użytku codziennego. Firma została założona w roku 1999, jako oddział Brown&Jackson. Od 2021 roku Pepco jest notowane na warszawskiej giełdzie w systemie notowań ciągłych, wchodzi też w skład warszawskiego indeksu WIG20. 

 

Pepco - notowania, kurs akcji

 

Poniższa tabelka prezentuje dzisiejsze kursy i notowania spółki Pepco S.A..

 

Nazwa spółki

Spółka Pepco

Kurs otwarcia

34.16

Teoretyczny kurs otwarcia

34.26

Kurs zamknięcia

34.26

Najwyższy kurs

35.2

Najniższy kurs

34.02

Zmiana procentowa

0.35149

Kurs ostatniej transakcji

Dane i notowania Pepco po zakończeniu sesji.


Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk