• Odbierz prezent
800 złotych z kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” od Santander Bank Polska

W promocji dla kart kredytowych Visa Silver „Akcja Pajacyk” klienci mogą zyskać nawet do 800 zł. Część dochodu z każdej transakcji bank przekaże na finansowanie posiłków w akcji #PajacykBezPrzerwy.

2 edycja akcji trwa od 1 czerwca do 30 września 2020 r. Klienci, którzy zdecydują się na korzystanie z karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk”, mogą zyskać do 800 zł.

  • do 600 zł – zwrot 1% za płatności kartą główną, dodatkową lub mobilną przez 12 miesięcy (maksymalnie 50 zł w miesiącu)
  • 150 zł - za zawarcie umowy o kartę dodatkową Visa Silver „Akcja Pajacyk”
  • 50 zł - za zawarcie umowy o mobilną kartę kredytową wydaną do rachunku głównej karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk”

1% zwrotu za zakupy kartą jest wypłacany do końca kolejnego miesiąca, a nagroda za dodatkową i mobilną kartę kredytową zostanie wypłacona w grudniu 2020 r.

Klienci, wybierając kartę Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub dodatkową kartę kredytową, pomagają w finansowaniu posiłków. Od każdej transakcji i wydanej karty, część dochodu Santander Bank Polska przekazuje na wsparcie programu dożywiania dzieci Polskiej Akcji Humanitarnej: #PajacykBezPrzerwy.

Promocja Santander Bank Polska gwarantuje także dodatkowe oszczędności nawet przez dwa lata. W pierwszym roku korzystania z karty Visa Silver „Akcja Pajacyk” bank nie pobierze opłaty rocznej za kartę, a w drugim roku klient nie będzie płacił opłat miesięcznych, bez konieczności spełniania żadnych dodatkowych warunków.

Atutem karty kredytowej Visa Silver w promocji „Akcja Pajacyk” jest długi okres bezodsetkowy – nawet do 54 dni (nie dotyczy to wypłat gotówki oraz przelewów z rachunku karty kredytowej). Może to być istotnym udogodnieniem, zwłaszcza w czasie pandemii.

Karta pozwala także korzystać z programu Visa Oferty. Klienci, którzy spełnią odpowiednie warunki dostaną zwrot części pieniędzy za zakupy u partnerów programu. Szczegóły programu dostępne są na www.visaoferty.pl

Ponadto pieniędzmi z karty kredytowej klient może dysponować od razu. Dzięki usłudze Fast Cash, można zlecić przelew z rachunku karty na dowolne konto osobiste od razu po złożeniu wniosku o kartę kredytową i uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Wnioski można składać na infolinii banku oraz w placówkach.

Warunki i regulamin promocji: santander.pl/visa800

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, jest dostępny na santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. Przelew z rachunku karty kredytowej to polecenie przelewu albo polecenie przelewu wewnętrznego. Konto osobiste to rachunek płatniczy.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk