• Odbierz prezent
6 kluczowych uwag do Twojego trading planu
Z artykułu dowiesz się:

- Na co zwracać uwagę przy budowaniu trading planu

- Dlaczego wynik pojedynczej transakcji nie ma znaczenia

- Dlaczego warto być elastycznym

Kluczowym etapem przygotowania tradera do handlu na rynku walutowym jest opracowanie spersonalizowanego schematu działania, który pomoże zdefiniować podstawowe warunki decyzyjne oraz ramy postępowania. Trading Plan, bo o nim mowa, to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów pracy inwestora. Jego przygotowanie powinno zostać przeprowadzone z należytą starannością oraz uwzględniać indywidualne cechy, predyspozycje, mocne oraz słabe strony tradera.

 

Temat budowania Trading Planu jest na tyle szeroki, że można na jego temat napisać obszerną książkę. W tym materiale skoncentrujemy się jednak na kilku najważniejszych aspektach, które często pojmowane są przez początkujących traderów w nieprawidłowy sposób, co w wyraźnym stopniu przekłada się na efektywność inwestycyjną oraz wyniki w handlu.

Artykuł jest dostępny dla czytelników magazynu FXMAG.

Chcesz uzyskać dostęp do artykułu?


Maja Kwiek

Niezależna traderka FX oraz CFD. Rynkiem walutowym zainteresowała się w trakcie studiów. Już wtedy swoje cele zawodowe związała ściśle z rynkiem Forex, któremu poświęciła się całkowicie rozwijając swój warsztat tradera.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk