• Odbierz prezent
5 strategii wyjścia z pozycji- kiedy powiedzieć pass?

Wielu początkujących inwestorów zastanawia się w którym momencie zająć pozycję na rynku. Jednak znacznie ważniejsza jest strategia wyjścia. Jako odpowiedzialni uczestnicy rynku, powinniśmy mieć zaplanowane wszystkie możliwe warianty rynkowe. Niezależnie od tego co się wydarzy, musimy wiedzieć jak postępować. Co się wydarzy jeżeli nie dopilnujemy dopracowania wszystkich szczegółów? Niestety, w takich okolicznościach górę wezmą nasze emocje, a wtedy możemy być pewni, że podejmiemy najgorsze z możliwych decyzje. Na kolejnym webinarze, przedstawię 5 strategii prowadzenia pozycji. Wirtualne spotkanie odbędzie się w środę, 26 maja, o godzinie 20:00. Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne dzięki współpracy z partnerem Orbex.

Co zrobisz po zajęciu pozycji na rynku?

W jaki sposób prowadzić pozycję? To jedno z najczęściej pojawiających się pytań, dlatego postaram się specjalnie dla Ciebie, przygotować kilka strategii, które w mojej ocenie dadzą satysfakcjonujące RR, czyli stosunek zysku do ryzyka. Trzeba już na wstępie zaznaczyć, że ustawienie SL i TP to z jednej strony ogromna sztuka, a z drugiej element szczęścia. Jestem pewien, że wielokrotnie przeszło Ci przez myśl, że przez SL często tracisz, ponieważ rynek Cię wyrzuca z pozycji, a następnie idzie w Twoim kierunku. Znam to irytujące uczucie, jednak zrezygnowanie z ustawiania stop lossów nie jest w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Jak wybrnąć z tego dylematu? Zapraszam na webinar.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Zainwestuj w swoją wiedzę

Jeżeli nie chcesz, by Twoja traderska kariera skończyła się w błyskawicznym tempie, warto poszerzać swój warsztat i chłonąć doświadczenia od osób, które na rynku już się sparzyły. Zapraszamy do zapoznania się z Akademią Inwestora, gdzie przekazujemy całą naszą kilkunastoletnią wiedzę. Dodatkowo, decydując się na zakup Akademii Inwestora, otrzymasz dostęp do ponad 100 webinarów edukacyjnych. Z kodem rabatowym MAJOWKA, możesz zrobić zakupy w sklepie FXMAG o 30% taniej.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk