• Odbierz prezent
5 narzędzi analitycznych, które powinien znać każdy trader. Darmowy webinar
Z artykułu dowiesz się:

 

Już jutro, 10 lutego 2021 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Tematem webinaru będą narzędzia analityczne, które powinien znać każdy inwestor.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Każdy trader musi wypracować sobie sposób analizowania wykresów i znajdowania momentów wejścia i wyjścia z pozycji. Analiza techniczna niewątpliwie pomaga w tym i oferuje szereg narzędzi, które dobrze wykorzystane zwiększają szansę na właściwe odczytanie zamierzeń rynku. Na webinarze poznasz 5 takich narzędzi, które usprawnią twój trading. Dowiesz się jak za ich pomocą określać trend panujący na rynku, gdzie szukać miejsc wejścia w pozycję a gdzie spodziewać się targetu i zmiany kierunku. Na ich podstawie będziesz mógł budować scenariusze na dowolnym rynku i interwale czasowym. Jednym słowem – pomogą one uporządkować pozorny chaos, który widać na wykresie. Wszystko zostanie omówione i pokazane na rzeczywistych przykładach z rynku.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR

Dostęp do nagrań webinarowych

Jeśli chciałbyś otrzymać dostęp do wszystkich nagrań z webinarów organizowanych przez FXMAG, kliknij tutaj.

Jednocześnie informujemy, że dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla osób, które wykupią Akademię Inwestora. Dodatkowy gratis to ebook o bezpiecznych przystaniach czyli Jak zabezpieczyć kapitał przed inflacją. Kod rabatowy WEBINAR uprawnia do 20% zniżki na tę ofertę.

 

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk