• Odbierz prezent
4 strategie z wykorzystaniem wskaźnika RSI

Już dzisiaj, w środę, 31 marca, odbędzie się webinar, na którym poznasz 4 strategie inwestycyjne, w których rolę główną odgrywał będzie niezwykle popularny wskaźnik RSI. Jeżeli jeszcze go nie znasz, to koniecznie musisz nadrobić zaległości. Z kolei jeśli ma on ugruntowaną pozycję w Twoim trading planie, to i tak postaram się Ciebie czymś zaskoczyć. Webinar rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00 i będzie całkowicie bezpłatny, dzięki współpracy z brokerem FBS. Zarezerwuj sobie czas i do zobaczenia.

Wskaźnik RSI

Wskaźnik RSI zna prawie każdy, lecz podstawowe pytanie jest inne. Czy wiesz jak na nim zarabiać? Oczywiście na rynku nie ma żadnych gwarancji, ale pokażę Ci przykłady wykorzystania RSI, które bardzo precyzyjnie przedstawiały momenty zwrotu. Porozmawiamy również o tym, kiedy RSI sygnalizuje nam, że dana tendencja będzie kontynuowana. Skupimy się również na mitach, które krążą wokół tego narzędzia, a są całkowicie nietrafione. Niezależnie od tego na jakim poziomie rozwoju tradingowego obecnie się znajdujesz, myślę że znajdziesz coś, co może Ci pomóc w codziennym handlu. Jak zwykle tak i tym razem, całe spotkanie jest tworzone pod kątem udoskonalania swojej strategii inwestycyjnej, dlatego nie zabraknie na nim sesji pytań i odpowiedzi.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Chcesz uzyskać dostęp do poprzednich webinarów?

W naszym archiwum znajduje się już 100 webinarów edukacyjnych. Jeżeli chcesz zdobyć tę wiedzę, to możesz to zrobić wykupując produkt o nazwie NAGRANIA Z WEBINARÓW. Jednak jeszcze bardziej opłacalną drogą jest nabycie Akademii Inwestora, do której nagrania z webinarów dostaniesz w prezencie.

Mamy dla Ciebie niespodziankę. Wykorzystując kod rabatowy WIOSNA, otrzymasz aż 40% rabatu na Akademię Inwestora.

Zamów Akademię Inwestora


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk