• Odbierz prezent
4 strategie wejścia w pozycję przy użyciu Price Action. Darmowy webinar

Już jutro, 17 lutego 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Tematem webinaru będą 4 strategie wejścia w pozycję przy użyciu Price Action.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Price Action to jedna z technik polegająca na analizie zachowań ceny. Ma ona na celu doprowadzić do uporządkowania i usystematyzowania tego, co się dzieje na wykresie. Posiadając wiedzę dotyczącą obowiązujących reguł oraz pewnych schematów, jesteśmy w stanie wyselekcjonować miejsca, w których można zająć pozycję z dużym prawdopodobieństwem osiągnięcia zysku. Właśnie takiej edukacji możesz oczekiwać podczas tego webinaru. Poznasz na nim 4 techniki oparte tylko i wyłącznie na zachowaniu akcji cenowej, które pozwolą ci znaleźć dobre miejsce do wejścia na rynek. Poruszymy również kwestię psychologii inwestowania oraz konkretnych zachować inwestorów, stojących za tymi strategiami. Przygotuj się na samą esencję płynącą z akcji cenowej. Żadnych wskaźników, żadnych średnich kroczących, czyste Price Action. Wszystko jak zawsze zobrazowane na rzeczywistych przykładach z rynku.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR

Dostęp do nagrań webinarowych

Jeśli chciałbyś otrzymać dostęp do wszystkich nagrań z webinarów organizowanych przez FXMAG, kliknij tutaj.

Jednocześnie informujemy, że dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla osób, które wykupią Akademię Inwestora. Dodatkowy gratis to ebook o bezpiecznych przystaniach czyli Jak zabezpieczyć kapitał przed inflacją. Kod rabatowy WEBINAR uprawnia do 20% zniżki na tę ofertę.

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk