• Odbierz prezent
4 strategie jak wykorzystać wolumen w inwestycjach. Darmowy webinar

Podczas wczorajszego wirtualnego spotkania organizowanego we współpracy z brokerem AVATRADE, rozłożyliśmy na czynniki pierwsze kwestie dotyczące wolumenu. Jest to jeden z najskuteczniejszych sygnałów rynkowych, dlatego każdy inwestor powinien mieć te techniki opanowane do perfekcji. Dla osób, które wczoraj nie miały okazji być z nami, mam świetną wiadomość- webinar był nagrywany i jest dostępny całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu INWESTOR.

Wolumen na rynkach finansowych

Niezależnie czy czujesz się zagubiony na rynku, czy masz już spore doświadczenie, ale wciąż chcesz się rozwijać, temat wolumenu powinien być dla Ciebie szczególnie interesujący. Powód jest bardzo prosty- to właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie zlokalizować intencje potężnych kapitałów, a jak doskonale wiadomo, to one kreują największe ruchy rynkowe. Wolumen to bowiem ilość akcji lub innych instrumentów, które zmieniły właściciela. Im większy słupek wolumenowy widzimy na wykresie, tym istotniejsze powinno być to dla nas miejsce. W oparciu o wolumen można opracować conajmniej kilka strategii. Niestety, bardzo często barierą do pozyskania wiedzy na temat wolumenu są wysokie koszty szkoleń, które często wyceniane są na kilka tysięcy złotych. Natomiast podczas wczorajszego webinaru, opowiadałem o wolumenie przez niemalże 90 minut. Jest on dostępny całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów kwartalnika Inwestor.

Dostęp do archiwum wirtualnych spotkań inwestycyjnych

Oprócz wczorajszego webinaru, nasi prenumeratorzy mają dostęp do bazy ponad 30 wirtualnych spotkań, na których dogłębnie przedstawione były poniższe tematy:

Zdjęcie: Wykaz dotychczasowych webinarów FXMAG

Zdjęcie: Wykaz dotychczasowych webinarów FXMAG

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Na stronie sklepu FXMAG istnieje również możliwość wykupienia dostępu jedynie do webinarów, bez zamawiania prenumeraty magazynu Inwestor.

NOWOŚĆ W FXMAG

Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę, na której można dokonywać rezerwacji miejsc na przyszłe webinary. Aby zapoznać się z ich tematyką wystarczy kliknąć w link poniżej:

Zapisz się na darmowy webinar


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk