• Odbierz prezent
4 powtarzające się układy – poznaj je i skuteczniej inwestuj na rynku

Kolejny raz TMS Brokers razem z Michałem Wiśniewskim organizują cykl webinarów dla inwestorów rynku OTC. To świetna okazja na to, aby nauczyć się dynamicznego handlu.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Trader, Michał Wiśniewski, na co dzień mieszkający w Cancun (w Meksyku) ponownie weźmie na warsztat techniczne układy, które stosunkowo często występują na wykresach złota, ropy, indeksów giełdowych oraz najpopularniejszych par walutowych. Jego prosta i starannie dopracowana metoda pozwala zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu na rynku.

Zobacz najnowsze nagranie na YouTube FXMAGA - Facebook chce zniszczyć polski startup, a WeWork zniszczył się sam. Startupy z wyceną z d... | #3 Spółki czy spod lady?

 

Prowadzący webinar w klarowny sposób pokaże w jaki sposób wykorzystuje powtarzalność na wykresach. Wszystko po to, by zwiększyć trafność transakcji. W trakcie 4 spotkań w ciągu 2 tygodni Michał zaprezentuje w jaki sposób identyfikować omawiane układy oraz wskaże, które instrumenty należy obecnie brać pod uwagę w pierwszej kolejności.

Wiśniewski w głównej mierze przeprowadza analizę wykresu w oparciu o poziomy cenowe, dlatego zastosowanie jego techniki w praktyce jest możliwe zaraz po skończenie kursu.

Całość szkolenia rozłożona jest na szereg wieczornych spotkań. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Już jutro rozpoczyna się 3-dniowy cykl zamknięty (19-21 listopada o godz. 18:00). Uzyskaj dostęp całkowicie za darmo.

Otwórz bezpłatny rachunek w TMS i weź udział w szkoleniu.

 

Zapisz się już dziś za darmo.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk