• Odbierz prezent
4 powtarzające się układy – poznaj je i skuteczniej inwestuj na rynku

Kolejny raz TMS Brokers razem z Michałem Wiśniewskim organizują cykl webinarów dla inwestorów rynku OTC. To świetna okazja na to, aby nauczyć się dynamicznego handlu.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Trader, Michał Wiśniewski, na co dzień mieszkający w Cancun (w Meksyku) ponownie weźmie na warsztat techniczne układy, które stosunkowo często występują na wykresach złota, ropy, indeksów giełdowych oraz najpopularniejszych par walutowych. Jego prosta i starannie dopracowana metoda pozwala zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu na rynku.

Prowadzący webinar w klarowny sposób pokaże w jaki sposób wykorzystuje powtarzalność na wykresach. Wszystko po to, by zwiększyć trafność transakcji. W trakcie 4 spotkań w ciągu 2 tygodni Michał zaprezentuje w jaki sposób identyfikować omawiane układy oraz wskaże, które instrumenty należy obecnie brać pod uwagę w pierwszej kolejności.

Wiśniewski w głównej mierze przeprowadza analizę wykresu w oparciu o poziomy cenowe, dlatego zastosowanie jego techniki w praktyce jest możliwe zaraz po skończenie kursu.

Całość szkolenia rozłożona jest na szereg wieczornych spotkań. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

 

 Zapisz się już dziś za darmo.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk