• Odbierz prezent
3 strategie inwestycyjne z wykorzystaniem wstęgi Bollingera

Każdy inwestor poszukujący na rynku własnej drogi do skutecznego systemu transakcyjnego, prędzej czy później nadzieje się na wstęgę Bollingera. Jest to niezwykle przydatne narzędzie, jednak jeśli będzie błędnie wykorzystywane, wtedy może doprowadzić do poważnych problemów. Podczas kolejnego webinaru pochylimy się nad wstęgą Bollingera i zastanowimy w jakich sytuacjach warto ją stosować, a kiedy należy szukać innych metod. Nie zabraknie również konkretnych i gotowych strategii inwestycyjnych. Zapraszam w środę, 3 marca 2020 roku, o godzinie 20:00. Partnerem spotkania jest broker Orbex, natomiast udział na żywo jest całkowicie bezpłatny.

Wstęga Bollingera

Wstęga Bollingera to jeden z tych wskaźników, które warto znać. Niezależnie czy właśnie czegoś takiego szukasz, czy masz sceptyczne podejście do wskaźników, to warto mieć podstawową wiedzę na temat tego, w jaki sposób on działa. Oprócz poszukiwania własnej strategii, powinniśmy również starać się zrozumieć rynek, a tego dokonamy tylko wtedy, gdy będziemy wiedzieli jak postępują inni. Nawet jeżeli analiza techniczna Cię nie przekonuje, to jej znajomość, da Ci przewagę w interpretacji rynku. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania własnej strategii transakcyjnej, to podczas tego wirtualnego spotkanie przedstawię trzy propozycje, które są gotowymi systemami. Jednak pamiętaj! Zawsze należy wszystko przetestować na danych historycznych, a następnie na bardzo niskich stawkach lub nawet rachunku demo. Gdy już przejdziesz wszystkie te etapy i postanowisz wprowadzić strategię w życie, to nigdy nie zapominaj o zleceniach zabezpieczających stop loss.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Zdobądź dostęp do potężnej bazy wiedzy

Jeżeli chcesz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności by stać się skutecznym inwestorem lub traderem, koniecznie sprawdź naszą ofertę dotyczącą Akademii Inwestora. Jest to roczny program szkoleniowy, dzięki któremu będziesz świadomym i odpowiedzialnym uczestnikiem rynku. Przy zakupie Akademii Inwestora, otrzymasz w prezencie dostęp do nagrań z webinarów. W ich skład wchodzi około 80 godzin wiedzy i kilkadziesiąt przedstawionych strategii inwestycyjnych. Poruszamy również zagadnienia związane z psychologią, zarządzaniem kapitałem i wiele innych.

Z kodem rabatowym WEBINAR, otrzymasz spory upust cenowy. Sprawdź i zdobądź wiedzę.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk