• Odbierz prezent
3 sposoby na otwieranie pozycji zgodnie z trendem, które można wykorzystać na dowolnym rynku

Zapraszamy na spotkania XTB Trading Club, czyli warsztaty dla wszystkich zainteresowanych tematyką inwestycyjną. W siedzibie XTB gościmy ekspertów rynku finansowego, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W wykładach może uczestniczyć każdy, kto wcześniej zarejestruje się poprzez formularz na naszej stronie.

Na najbliższym spotkaniu prezentację prowadzić będzie Robert Smug. Szkolenie odbędzie się 13 lutego 2020 o godz. 17:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie (7 piętro). Szkolenie będzie transmitowane na żywo na naszym kanale YouTube. Przychodząc na szkolenie, będziesz mieć okazję poznać innych pasjonatów rynku oraz uczestniczyć w sesji pytań i odpowiedzi, następującej po części teoretycznej.

Czego dokładnie dowiesz się ze szkolenia?

Podczas szkolenia omówimy 3 różne sposoby (setupy) otwierania pozycji na podstawie techniki gry z trendem. Są to metody, które działają na dowolnym rynku trendowym: towarów, metali, płodów rolnych, akcji, walutowym, indeksów, obligacji. Techniki te działają od lat, posługiwali się nimi i posługują znani traderzy i inwestorzy na całym świecie.

3 sposoby na otwieranie pozycji zgodnie z trendem, które można wykorzystać na dowolnym rynku - 1

Robert Smug na XTB Trading Club

Jeśli chcesz przyjść na szkolenie stacjonarne, bądź otrzymać przypomnienie
o szkoleniach online na swoją skrzynkę mailową tuż przed transmisją, wypełnij formularz:

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

3 sposoby na otwieranie pozycji zgodnie z trendem, które można wykorzystać na dowolnym rynku - 2

O prelegencie:

Robert Smug

Od ponad 10 lat zajmuje się inwestowaniem na Rynkach Finansowych. Jego początki to była Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Następnie rozpoczął przygodę z rynkiem walutowym Forex. Obecnie inwestuje głównie na kontraktach CFD na indeksy, ropę, złoto oraz inne surowce (90%), a także waluty (10%). Swój trading opiera w 90% na tradingu mechanicznym, a dokładnie na strategiach, które mają przewagę statystyczną, a w 10% na wydarzeniach fundamentalnych. Analizę techniczną uważa za świetne narzędzie analityczne, ale słabo przydatne w tradingu. Sądzi, że aby w długim terminie czasowym być skutecznym Traderem należy uznać, że rynki poruszają się w sposób losowy i nie da się przewidzieć kolejnego wyniku transakcji. Takie podejście pozwala mu uniknąć 90% błędów popełnianych przez Traderów.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk